Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
MHP Adayı Başkan:Tüm Kadınlarının Önünde Saygıyla Eğiliyorum”
MHP Adayı Başkan:Tüm Kadınlarının Önünde Saygıyla Eğiliyorum”
MHP Antalya Milletvekili Adayı Abdurrahman Başkan: “Tüm Kadınlarının Önünde Saygıyla Eğiliyorum” MHP Antalya Milletvekili Adayı Abdurrahman Başkan, “Partimiz, cumhurbaşkanlığı sistemini bütün kurum, kural ve ilkeleriyle hayata geçirme konusunda tavizsizdir. Türk...
28 Mayıs 2018 10:42
Font1 Font2 Font3 Font4

MHP Antalya Milletvekili Adayı Abdurrahman Başkan:

“Tüm Kadınlarının Önünde Saygıyla Eğiliyorum”

MHP Antalya Milletvekili Adayı Abdurrahman Başkan, “Partimiz, cumhurbaşkanlığı sistemini bütün kurum, kural ve ilkeleriyle hayata geçirme konusunda tavizsizdir. Türk milleti, yegane gücümüz, umudumuzdur. En büyük destekçimiz ise siz kıymetli kadınlarımız olacaksınız” dedi.

MHP Kadın Kolları Başkanlığı tarafından Cam Pramit’te düzenlenen iftar programına katılan Abdurrahman Başkan partili kadınlar tarafından alkışlarla karşılandı. Başkan, burada yaptığı konuşmada, şu bilgileri verdi:

“Yeni dönemde çok farklı bir seçim sistemiyle karşı karşıyayız, hala bu seçimin sadece cumhurbaşkanı seçimi olduğunu, ya da sadece milletvekili seçimi olduğunu söyleyenler var. İki seçimi bir arada yaşayacağız. Birinci sandıkta Cumhurbaşkanı seçilecek, biz MHP olarak Sayın Cumhurbaşkanını destekleyeceğiz. 2’nci sandıkta ise milletvekili adaylarımızı seçeceğiz…”

2 abdurrahman başkan

KADINLARIMIZLA ÇALIŞACAĞIZ

En büyük destekçilerimiz kıymetli kadınlarımız olacak diyen MHP Antalya Milletvekili Adayı Abdurrahman Başkan daha sonra şunları söyledi:

“Atamızın annesi Zübeyde Hanımdan, 5’nci yüzyılda yaşamış büyük Türk savaşçısı Tomris Katun’a, Halide Edip’ten, Nene Hatun’a ve Şeyh Edebali’nin kızı, Osman Gazinin eşi Bala Hatundan, ilk Türk jet pilotumuz Sabiha Gökçen’e kadar büyük Türk Kadınları önünde saygıyla eğiliyorum. MHP’li dava arkadaşlarımız; adım, adım, ilçe, ilçe, sokak, sokak, mahalle, mahalle dolaşacağız; siz değerli kadınlarımız da en büyük destekçimiz olacaksınız. 16 arkadaş bu yola baş koyduk. Milliyetçi Hareketi ilk sıralara taşıyacağız. Bu arada Asenalar dediğimiz; eşleri, kardeşleri şehit olmuş kadınlarımız gözyaşlarını içlerine atmışlar; onlarında hep yanında olacağız.”YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa