Kapat
MHP KONYAALTI KAMAÇ’LA İDDİALI
MHP KONYAALTI KAMAÇ’LA İDDİALI
Seçim kampanyasına katılan MHP Konyaaltı Belediye Başkan Adayı Serhat Kamaç, “Konyaaltı’nı yurt edinmiş katkı sağlamış vatandaşlarımızla birlikte Konyaaltı’nı gelecek güzel yarınlara hazırlamak amacıyla canla başla çalışarak Konyaaltı’na hizmet edeceğim” dedi....
16 Şubat 2014 22:10
Font1 Font2 Font3 Font4

Seçim kampanyasına katılan MHP Konyaaltı Belediye Başkan Adayı Serhat Kamaç, “Konyaaltı’nı yurt edinmiş katkı sağlamış vatandaşlarımızla birlikte Konyaaltı’nı gelecek güzel yarınlara hazırlamak amacıyla canla başla çalışarak Konyaaltı’na hizmet edeceğim” dedi.

AKM’ de düzenlenen aday tanıtım toplantısına, MHP Konyaaltı Belediye Başkan Adayı Serhat Kamaç’ın Antalya Kültür Merkezinde düzenlenen Aday Tanıtım Toplantısına MHP Antalya İl Başkanı Osman Çetin, MHP MYK Üyesi Hasan Çalış, MHP Antalya İl Yönetim Kurulu Üyeleri, MHP Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kemal Çelik, MHP Eski Antalya Milletvekilleri, MHP Muratpaşa Belediye Başkan Adayı Cengizhan Gököz, MHP Konyaaltı İlçe Teşkilat Başkanı Mehmet Ali Palabıyık, MHP Döşemealtı Belediye Başkan Adayı Erdoğan Çetin, MHP Eski Antalya İl Başkanları, MHP Antalya İl Kadın Kolları Başkanı Havva Karakullukçu, Antalya Ülkü Ocakları Başkanı Serkan Uysal, Meclis Üyesi Aday Adayları, partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı.

MHP Konyaaltı Belediye Başkan Adayı Serhat Kamaç, “30 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde partimizin Konyaaltı Belediye Başkan Adaylığı tarafıma verildi. Bana bu değerli ve kutsal görevi veren Milliyetçi Hareket Partisi İl ve İlçe Teşkilatına teşekkür ederim. Doğma büyüme Konyaaltı’lıyım. Konyaaltı’nın sorunlarını bilen Konyaaltı’nı seven ve Konyaaltı sevdalısı olan biriyim. Konyaaltında doğmuş burada yaşayan ve güzel Ülkemizin dört bir yanından gelerek kendilerine Konyaaltı’nı yurt edinmiş katkı sağlamış vatandaşlarımızla birlikte Konyaaltı’nı gelecek güzel yarınlara hazırlamak amacıyla canla başla çalışarak Konyaaltı’na hizmet edeceğim dedi.

mhp4

2013-2014Eğitim ve Öğretim yılının ikinci yarıyılının başında öğrencilerin ve öğretmenlerin gelecekle ilgili kaygılarının her geçen gün arttığını ifade ederek sözlerine başlayan MHP Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kemal Çelik,”AKP hükümeti milli eğitim sisteminin ahengini bozmakla kalmamış, yarınlarımızı sabote etmiştir. Bugün, eğitim ve öğretimdeki millilik vasfı küllenmiş ve karartılmıştır. Öyle ki, çocuklarımızın Türküm, Doğruyum, Çalışkanım demesi bile yasaklanmıştır. Bu durum milli bekamız ve milli varlığımız açısından ilave riskler doğurmuştur. Taktıkları kol saatinin fiyatı 700 bin lirayı bulan Bakanlar her şeye layıktır fakat öğretmenlerimizin karın tokluğuna çalışmaya talip olmaları bile çok görülmektedir” dedi.

Antalya’nın alt yapı sorununa dikkat çeken Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kemal Çelik, konuşmasını şöyle sürdürdü: Otoyolları, caddeleri, sokakları inceleyiniz neredeyse doğru konumlandırılmış bir tane gider mekanizması yok, Altyapı faaliyetleri açısından planlanmamış bir Antalya ile karşı karşıyayız. Sadece günü kurtarmak ile yönetilen bu şehirde 4 mevsim turizm fikri, sırf alt yapı tıkanıklığı ve yetersizliği sebebiyle hayata geçirilemiyor. Bugün, imar sorunları sebebi ile doğalgaz kullanımından kaçınan bir şehir ile karşı karşıyayız. Kent kirliliğinden tutun da kullanmadığı doğalgazın parasını ödeyen bir Antalya elbette sistemli olarak sorunlarını çözememiş bir Antalya’dır. örneği sığdırabiliriz. Ancak bu planlama için kafa karışıklığı yaşamayan bir şehir ve bütünleşmiş bir Antalya şart… O halde Antalya’da var olan dinamikleri harekete geçirmek için göreve talip olmak temel prensibimizdir. Antalya mutlulukların, hayallerin ve insanlığın geleceğinin kentidir…

mhp2

Konyaaltı sahilini rantiyecilerin değil bütün vatandaşların sahili özgürce ve güvenle kullanabileceklerini belirten MHP Konyaaltı İlçe Teşkilat Başkanı Mehmet Ali Palabıyık, “Ülkemizde yaşayan vatandaşlarımız yağmur yağsın diye dua ederken, Konyaaltı’nda yaşayan vatandaşlarımız yağmur yağmasın diye dua ediyor. Niye biliyor musunuz? Yağmuru sevmedikleri için değil, evleri su bastığı için, yollarda gidemediği için, can güvenliği olmadığı için sevmiyor” şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından Milliyetçi Hareket Partisine katılan kişilere parti rozeti takıldı.  

 YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa