Kapat
MHP’DEN AKAYDIN’A JEST
MHP’DEN AKAYDIN’A JEST
Milliyetçi Hareket Partisi Antalya İl Başkanı Osman Çetin, partiyi ziyarete gelen Sinan Mahallesi Çarşı Esnafları Derneği Yöneticilerine, eski Doğu Garajı alanında Üniversite yapılması konusundaki projeye karşı olmadıklarını söyledi.  Sinan Mahallesi...
22 Ağustos 2013 22:42
Font1 Font2 Font3 Font4

Milliyetçi Hareket Partisi Antalya İl Başkanı Osman Çetin, partiyi ziyarete gelen Sinan Mahallesi Çarşı Esnafları Derneği Yöneticilerine, eski Doğu Garajı alanında Üniversite yapılması konusundaki projeye karşı olmadıklarını söyledi.

 Sinan Mahallesi Çarşı Esnafları Derneği Başkanı Saim Koçak ve Yönetim Kurulu Üyeleri Milliyetçi Hareket Partisi Antalya İl Teşkilatına ziyarette bulundu. Ziyaret de Sinan Mahallesinin çözüm bekleyen sorunları konusunda istişare yapıldı.

 

Milliyetçi Hareket Partisi Antalya İl Başkanı Osman Çetin, son günlerde gündeme getirilen Doğu Garajı alanına  Büyükşehir Belediyesi’nin önerisiyle üniversite yapılması konusundaki düşüncelerini dile getirdi.  Eski Doğu Garajı alanına Üniversite yapılmasına karşı olmadıklarını ifade eden İl Başkanı Çetin, şunları söyledi;    “Turizmin başkenti olan Antalya’da hangi esnafa sorsanız iş olmadığından dert yanıyor. Çoğu zaman dükkanlarını siftah yapmadan kapatıyorlar. Esnafın işlerinin nasıl arttırılabileceği konusunda formüller üretilmesi gerekir. Doğu Garajı kentin tam ortasında bulunuyor. Ulaşım sıkıntısı da yok. Tüm bunları göz önüne aldığımızda bu alana bir üniversite yapılması konusuna olumlu bakıyoruz. Ancak konunun Meclis de enine boyuna tartışılması ve Antalyalılara çok iyi anlatılması gerekir.”

REŞAT OKTAY KARŞI ÇIKMIŞTI

Doğu Garajı’na üniversite konusunun görüşüldüğü meclis toplantısında konuşan

MHP Belediye Meclis Üyesi ve Grup Sözcüsü Reşat Oktay, üniversite fikrine karşı olmadıklarını ancak üniversitelerin kent merkezinde değil, çevresinde yapılması gerektiğini belirtmiş ve  alana üniversite binası yapıldığı takdirde Antalyalıların ve Allah’ın kendilerini affetmeyeceğini söylemiştiYORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa