Kapat
MHP’DEN GÖRKEMLİ YÜRÜYÜŞ
MHP’DEN GÖRKEMLİ YÜRÜYÜŞ
Milliyetçi Hareket Partisi Alanya İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen “Alanya Geleceğine Yürüyor” etkinliğine on binler katıldı. Yürüyüş sonunda konuşan Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kemal Çelik, “Alanya’ya il...
24 Mart 2014 09:29
Font1 Font2 Font3 Font4

Milliyetçi Hareket Partisi Alanya İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen “Alanya Geleceğine Yürüyor” etkinliğine on binler katıldı. Yürüyüş sonunda konuşan Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kemal Çelik, “Alanya’ya il sözü verip parti değiştirenlerin devrini kapatacağız. MHP Alanya’da şimdiden zaferini ilan etti“ dedi.

 

Alanya Çevre Yolu üzerinden başlayan yürüyüşe MHP Antalya Milletvekili Mehmet Günal, MHP Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kemal Çelik, MHP Alanya Belediye Başkan Adayı Adem Murat Yücel, MHP Antalya İl Başkanı Osman Çetin, MHP Antalya İl Yönetim Kurulu Üyeleri, MHP MYK Üyesi Hüseyin Yıldız ve on binlerce vatandaş bayraklarıyla katıldı. Yürüyüş sırasında Alanyalılar da, korteji balkonlarından attıkları karanfiller ve alkışlarla destekledi. Çevre Yolu üzerinden 25 metrelik yola inen katılımcılar daha sonra İskele Rıhtım Şelale Meydanı’nda toplandı.

IMG_5906

Burada yaptığı konuşmada sözlerine “Bugün gördük ki, Alanya da işlem tamamdır. Denizli, Adana, Manisa ve Erzurum’un yanı sıra bir İl ve İlçede olduğu gibi, Antalya ve Alanya’da da bu iş bitmiştir” diye başlayan Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kemal Çelik, “Erzurum’a gidip de Türkçe Olimpiyatlarını yaptırmayacağız diyen Başbakan Erdoğan’a halk dur dedi ve miting alanını terk etti. Kasımpaşa’da bir Kuran Kursu yıktırmışlardı, şimdi de Türkçe Olimpiyatlarını yasaklamaya kalkıyorlar. Allah’ın izni ile biz dini değerlerimize de sahip çıkacağız. Antalya ve Alanya’ya doğru düzgün hizmet vereceğiz. İl sözü verip parti değiştirenlerin devrini kapatacağız. Bizim zamanımızda Alanyaspor Süper Lig de oynayacak. Bu bir seçim vaadi değildir. Alanya markadır ve bunu tüm spor camiası bilecek” şeklinde konuştu.

IMG_5739

Alanya’nın yetiştirdiği biri olarak Alanya’ya hizmet için yola çıktığını belirten MHP Alanya Belediye Başkan Adayı Adem Murat Yücel, “Bu zorlu yolculuğa çıkarken, Alanya halkının beni kucaklayacağına ve destekleyeceğine inancım tamdı. Bugün gördüm ki, Alanya halkı büyük bir değişim ve dönüşümü gerçekleştirmeye hazırdır. Biz de bu güvene layık olacak, Alanya’yı hak ettiği yere hep birlikte taşıyacağız. Alanya’nın marka değerini yükseltecek, turizm potansiyelini hak ettiği yere taşıyacak, tarımsal girdilerini arttıracak, sosyal yaşamı geliştirecek, çağdaş bir kentsel yapıyı oluşturacak, trafik sorunu çözecek projelerimiz hazırdır. Alanya menfaatlerinin öncelikli olduğu, kul hakkını gözeten, şeffaf, insana saygıyı her şeyin üstünde tutan, kimseyi ötekileştirmeyen, herkesin hakkını koruyan, katılımcı bir yönetim anlayışını hakim kılacağız” dedi.

 YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa