Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
Minicik yüreklerden büyük konser
Minicik yüreklerden büyük konser
Başkan Hakan Tütüncü döneminde kurulan ve 110 üyeden oluşan Kepez Belediyesi Çocuk ve Gençlik Orkestrası, muhteşem bir “19 Mayıs  Konseri” verdi. Erdem Bayazıt Kültür Merkezi’ndeki konserde, Kepez Belediyesi Çocuk ve...
20 Mayıs 2015 02:52
Font1 Font2 Font3 Font4

Başkan Hakan Tütüncü döneminde kurulan ve 110 üyeden oluşan Kepez Belediyesi Çocuk ve Gençlik Orkestrası, muhteşem bir “19 Mayıs  Konseri” verdi.

Erdem Bayazıt Kültür Merkezi’ndeki konserde, Kepez Belediyesi Çocuk ve Gençlik Orkestrası’nın başarılı performansı ayakta alkışlandı.

Kepez Belediyesi Çocuk ve Gençlik Orkestrası, Şef Engin Beslek, şef yardımcısı Natalia Güneyik’in yönetimde sahne aldı. Kepez’deki değişimin yüzü olan orkestra, ünlü klasik müzik eserlerini başarılı bir şekilde icra etti.

Minicik-yureklerden-buyuk-konser_6

Tütüncü çocukları kutladı

Yoğun ilgi gören 19 Mayıs Konseri’ni, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü de izledi. Konserin sona ermesinin ardından sahneye davet edilen Tütüncü, başarılı performanslarından dolayı orkestra üyelerini kutladı. Başkan Tütüncü, emeklerinden dolayı şef Engin Beslek ve şef yardımcısı Natalia Güneyik’e çiçek vererek, teşekkür etti. Tütüncü, gösterdikleri başarılı performanslarından dolayı da orkestra üyelerine başarı belgesi verdi.

Tütüncü, konuşmasında şunları söyledi: “Çocuklarımızın gelişimi için her türlü  gayreti ve katkıyı  sağlıyoruz, sağlamaya da devam edeceğiz. Çocuklarımız bizim her şeyimiz. Yeter ki, onlar geleceğe güçlü bir şekilde kültür ve sanatla yürüsünler. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada elimizdeki her türlü imkanı, çocuklarımızla paylaşmaya ve onları modern bit şehrin çocuklarıymış hissi vermeye devam edeceğiz.”

 YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa