Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
Miting gibi açılış
Miting gibi açılış
Başkan Gül’e büyük destek Kemer Belediye Başkanı ve CHP Kemer Belediye Başkan Adayı Mustafa Gül’ün seçim koordinasyon merkezinin açılışı coşkulu bir törenle yapıldı. Açılışta konuşan Gül, yaptıkları hizmetleri anlattı ve...
3 Şubat 2019 17:04
Font1 Font2 Font3 Font4

Başkan Gül’e büyük destek

Kemer Belediye Başkanı ve CHP Kemer Belediye Başkan Adayı Mustafa Gül’ün seçim koordinasyon merkezinin açılışı coşkulu bir törenle yapıldı. Açılışta konuşan Gül, yaptıkları hizmetleri anlattı ve kendisine destek veren hemşehrilerine teşekkür etti.

Cumhuriyet Halk Partisi tarafından yeniden Kemer Belediye Başkanlığı’na aday gösterilen Mustafa Gül, seçim startını yaklaşık 3 bin Kemerli ile birlikte verdi. Atatürk Caddesi Çınarlı Kavşak’ta yer alan ‘Mustafa Gül Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılış töreni saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı.  

KATILIM YÜKSEK OLDU

Kemer Belediye Mustafa Gül ve ailesinin ev sahipliğinde yapılan açılışa; CHP Antalya milletvekilleri Rafet Zeybek ve Aydın Özer, Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, CHP Muratpaşa İlçe Başkanı Hasan Şahin, Kemer İlçe Başkanı Hüsnü Ünal; Demre İlçe Başkanı Mustafa Caner, partinin il, ilçe, kadın kolları ve gençlik yöneticileri, İyi Parti İlçe Başkanı Hüseyin Aydemir, Genç Parti ilçe Başkanı Rahmi Yiğiter, eski belediye başkanları, Okan Akman ve Ahmet Can, muhtarlar ve 3 bine yakın Kemerli katıldı.

“YARALARI SARIYORUZ”

Konuşmasına geçtiğimiz ay yaşanan hortum felaketinde çatıdan kopan bir tahta parçasının başına çarpması sonucu vefat eden Şerife Yumşak’a Allah’tan rahmet ve yakınlarına başsağlığı dileyerek başlayan Başkan Gül,  “Hortumda kaybolan kızımız Kader Buse Acar’ı arama çalışmaları da sürüyor. Biz bu çalışmalara her türlü desteği veriyoruz. Önceliğimiz insan, yaralarımızı birlikte saracağız. Hasar gören 35 ev ile 20 işyerinin onarımını tamamladık. Kaybettiklerimizin isimlerini sokak ve parklarımıza vererek isimlerini ölümsüzleştireceğiz” dedi 

HER ALANDA HİZMET

Başkanlığı döneminde ilçeye yaptıkları hizmetleri anlatan Başkan Gül, “Göynük, Kuzdere ve Tekirova mahallelerinin imar planlarını tamamladık. Cadde ve sokaklarımızda asfalt ve kaldırımları tamamladık. Altyapıya önemli yatırımlar yaptık. Kemer’de geçtiğimiz ay son 50 yılın en çok yağışını almamıza rağmen su baskınlarının olmaması altyapıyı ne kadar doğru yaptığımızı kanıtladı. İlçemize onlarca park yaptık. Yeşil alan miktarını kat kat arttırdık. Eğitime de her zaman destek veriyoruz. Okullarımıza TIR’larla sıra ve eğitim malzemesi yardımı yapıyoruz. Öğrencilerimize bisiklet, tablet ve satranç takımı hediye ediyoruz.  Sağlık hizmetlerimiz de devam ediyor. 17 bin hastayı hastanelere taşıdık. Yaşlı ve yatağa bakımlı hastalara evde bakım hizmeti verdik. Daha birçok alanda önemli hizmetlerimiz oldu” şeklinde konuştu.

“ATATÜRKÇÜLÜK YÜREKTE OLUR”

Kemerlilere bugüne kadar verdikleri destek için teşekkür eden Başkan Mustafa Gül, “Sizlerle çalışmak, sizlerin bir evladı bir kardeşi olmak benim için gurur vericidir. 30 yılda beni hep birinci ligde tuttunuz, ya birinci ya da ikinci yaptınız. Bugün Kemer Belediyesi sizlerin sayesinde büyüdü. 170 aracı ve 850 personeli ile sizlere hizmet etmektedir. Milliyetçilik, cumhuriyetçilik yoldan geçerken birinin eline tutuşturduğu bir değer değildir. Milliyetçilik ve cumhuriyetçilik yürekte olacak yürekte… Biz ilçemizin huzuru ve mutluluğu için birlikte mücadele ettik. Bundan sonra da mücadelemizi devam ettireceğiz. Bu ilk ofisimizin açılışı idi kısa zamanda Göynük, Arslanbucak, Kuzdere, Çamyuva,  Tekirova ve birçok mahallemizde sizlerle beraber açılışımızı yapacağız. Bu gün tatil gününde bizleri yalnız bırakmadığınız, bizlerle beraber olduğunuz için, hepinize teşekkür ederim. Sizin vereceğiniz destekle 31 Mart seçimlerinden sonra da ilçemize en iyi hizmetleri vermeye devam edeceğiz” diye konuştu.

SEÇİM ŞARKISI TANITILDI

Mustafa Gül Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışının ardından sanatçı Ali Altay tarafından Başkan Gül’ün seçim çalışmalarında kullanılacağı şarkı seslendirildi. Şarkı, alanı dolduran Kemerlilerden yoğun alkış aldı.YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa