Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
Mobil Kuaför Tırı’ndan yaylalara anlamlı hizmet
Mobil Kuaför Tırı’ndan yaylalara anlamlı hizmet
Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Mobil Kuaför Tırı kırsal bölgelerdeki mahalle ve yaylalarda hizmeti vatandaşın ayağına götürüyor. Mobil Tır’ın son durağı Demre, Kaş ve Kemer oldu. Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı...
24 Ağustos 2020 18:59
Font1 Font2 Font3 Font4

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Mobil Kuaför Tırı kırsal bölgelerdeki mahalle ve yaylalarda hizmeti vatandaşın ayağına götürüyor. Mobil Tır’ın son durağı Demre, Kaş ve Kemer oldu.

Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı Mobil Kuaför TIR’ı kırsal bölgeleri karış karış dolaşarak ücretsiz kuaför hizmeti sunuyor.

DEMRE’DE MAHALLE MAHALLE GEZİLDİ 

Demre kırsalında 3 gün vatandaşlara hizmet veren Mobil Kuaför memnuniyetle karşılandı. Demre’nin Çevreli-Kapaklı-Üçağız mahallelerinde 37 kişi, Çağman-Belören-Köşkerler mahallelerinde 13 kişi, Yavu-Davazlar-Gürses Mahallelerinde 27 kişi olmak üzere toplam 77 vatandaşa hizmet verildi.  

KEMER’DE HÜSEYİN DEDE’YE EVİNDE HİZMET

Mobil Kuaför Tır, bir sonraki durağı olan Kemer’de Beycik Yaylası’na hizmet götürdü.

Köy meydanına park eden Mobil Tır’a yayla halkı yoğun ilgi gösterdi. Beycik halkı Mobil Tır’a gelerek hizmet alırken, rahatsızlığı nedeniyle  gelemeyecek durumda olan 87 yaşındaki Hüseyin Adaletli’ye de evinde hizmet sunuldu. Ayaklarına kadar gelen kuaför hizmetinden memnun kalan Beycik sakinleri ilk defa böyle bir hizmet aldıklarını dile getirerek Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’e teşekkürlerini iletti.

KAŞLI ÇOCUKLAR SAÇLARINI ÖRDÜRDÜ

Mobil Kuaför Tırı’nın son durağı Kaş oldu. Ekipler Yayla Kılınçlı’da vatandaşlara hizmet verdi. Mobil kuaförde yaşlı bireyler ve çocukların saçları tıraş edildi. Kız çocukları ise saçlarını istedikleri şekilde ördürdü.YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa