Kapat
Modern yollar yapıyoruz
Modern yollar yapıyoruz
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, sıcak asfalt ve kaldırım çalışmalarının sürdüğü Yeni Emek Mahallesi’nde Şelale Caddesi’ni ziyaret ederek, çalışmaları yerinde inceledi. Kepez Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Yeni Emek Mahallesi...
2 Ekim 2014 04:49
Font1 Font2 Font3 Font4

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, sıcak asfalt ve kaldırım çalışmalarının sürdüğü Yeni Emek Mahallesi’nde Şelale Caddesi’ni ziyaret ederek, çalışmaları yerinde inceledi.

Kepez Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Yeni Emek Mahallesi Şelale Caddesi’nin yollarını sıcak asfaltla kaplıyor.

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, sıcak asfalt ve kaldırım çalışmalarının sürdüğü Yeni Emek Mahallesi’nde Şelale Caddesi’ni ziyaretinde yaptığı açıklamada, son dere eskimiş asfaltıyla çok ciddi manada trafik tehlikelerinin oluştuğunu söyledi.

Bu cadde güzel bir hale geldi

Başkan Tütüncü konuşmasında, “İlçemizin en çok kullanılan transit yollarından biriydi ve buranın en güzel hale gelmesi için fen işleri müdürlüğümüz gerekli çalışmalarını başlattı. Diğer kurum ve kuruluşlarla birlikte, elektrik idaresinin hatları yer altına alması, sokak aydınlatmasının yapılması ve asfaltın sil baştan yenilenmesi suretiyle, bu caddeyi güzel bir hale getirdi.” dedi.

Kepez’in güzelliğine yaraşır hale getirmeliyiz

Yaklaşık 4400 metrelik yolda çalışma yaptıklarını bildiren Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, sözlerini söyle tamamladı, “Kütükçü köprüsüyle Varsak köprüsü arasında kalan kısım son derece modern bir yol haline geldi. Sorumluluğumuz dahilindeki tüm sokak ve caddelerini, Kepez’in güzelliğine yaraşır hale getirmenin gayreti içerisindeyiz. Bu çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Kepez’in gücüne yeni yollarla, yeni bağlantı yollarıyla daha modern caddeleriyle güç kazandırıyoruz. Kepez’in gücüne güç katmaya, durmadan, yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz.”YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa