Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
Muratpaşa Bayramlaştı
Muratpaşa Bayramlaştı
Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, belediye personelinin Ramazan Bayramını kutladı. Başkan Uysal, Muratpaşa Belediyesi’nin Ramazan Bayramı süresince hizmet vermeye devam edeceğini kaydetti.   Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Muratpaşa Belediyesi...
26 Temmuz 2014 01:49
Font1 Font2 Font3 Font4

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, belediye personelinin Ramazan Bayramını kutladı. Başkan Uysal, Muratpaşa Belediyesi’nin Ramazan Bayramı süresince hizmet vermeye devam edeceğini kaydetti.

 

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Muratpaşa Belediyesi personeliyle bayramlaştı. Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Fen İşleri Müdürlüğü personeliyle başlayan bayramlaşma merasimi Muratpaşa Belediyesi Hizmet Binası’nda devam etti. Belediye personeli Başkan Uysal ile bayramlaşma öz çekimi yaparken, keyifli anlar yaşandı.

BİRLİK İÇİNDE YAŞIYORUZ

Fen İşleri Müdürlüğü’nde yaptığı konuşmada Başkan Uysal, “Bayramlarımız insanlarının hoşgörü, barış, birlik ve bütünlük içinde yaşayabilmeleri için ilahi bir sebeple şekillenmiştir. Bizler birlik, bütünlük, kardeşlik ve barış içinde yaşamaktayız. Kardeşliğimizin ve barışımızın pekişmesini dilemekteyim. Hepinizin ayrı ayrı ailelerinizin ve sevdiklerinin bayramını kutluyorum” diye konuştu.

BAYRAMDA HİZMETE DEVAM

Muratpaşa’da huzurlu ve güzel bir Ramazan Bayramı yaşanması için Muratpaşa Belediyesi nöbetçi ekiplerinin bayram süresince çalışacağını kaydeden Başkan Uysal, “Hem Muratpaşalıların hem de kentimizi ziyarete gelen yerli ve yabancı konuklarımızın güzel bir geçirmesi amacıyla çalışmalarımızı tamamladık. Zabıta Merkezimizin 0242 320 22 00 numaralı telefonu Ramazan Bayramı süresince 24 saat halkımızın hizmetinde olacak” dedi.

mp bayramlasma (2)

 YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa