Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
Muratpaşa Ramazan Bayramı’na hazır
Muratpaşa Ramazan Bayramı’na hazır
Muratpaşa Ramazan Bayramı’na hazır Muratpaşa Belediyesi, ilçe sakinlerinin huzurlu bir Ramazan Bayramı geçirmeleri için gerekli tüm önlemleri aldı. Bayram öncesi pastane ve fırın gibi yerlerde denetimler gerçekleştirilirken camiler de temizlenip...
4 Haziran 2019 01:31
Font1 Font2 Font3 Font4

Muratpaşa Ramazan Bayramı’na hazır
Muratpaşa Belediyesi, ilçe sakinlerinin huzurlu bir Ramazan Bayramı geçirmeleri için gerekli tüm önlemleri aldı. Bayram öncesi pastane ve fırın gibi yerlerde denetimler gerçekleştirilirken camiler de temizlenip gül suyu sıkıldı.
Muratpaşa Belediyesi, Ramazan Bayramı’nı ilçe sakinleriyle birlikte tatil için yurt dışı ve yut içinden gelecek misafirlerin huzur içinde yaşamalarını sağlamak için gerekli tüm önlemleri aldı. Bayram öncesinde pastane ve fırın gibi yerlerde Muratpaşa Belediyesi Zabıta Müdürlüğü gerekli denetimleri gerçekleştirirken Temizlik İşleri Müdürlüğü de ilçede tüm camilerinin bakım ve temizlik işlemlerini gerçekleştirdi. Muratpaşa’da tüm camiler gül suyuyla yıkandı.
Ayrıca, Muratpaşa Belediyesi’nde tatil süresince Zabıta ve Temizlik İşleri müdürlüklerine bağlı ekipler vardiyalı olarak görev başında olacak. Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’ne bağlı evde bakım hizmetleri birimi, Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü de bayram tatili süresince görevinin başında olacak. Veteriner İşleri Müdürlüğü de çalışmalarına ara vermeyecek birimler arasında yer alırken Fen İşleri ve Park Bahçeler müdürlükleri ise olası olumsuzluklara müdahale için nöbetçi ekipler bulunduracak.
Bununla birlikte vatandaşlar, Turunç Masa’nın 444 80 07 numaralı çağrı merkezi üzerinden belediyeye tatil süresince 24 saat ulaşabilecek.YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa