Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
Muratpaşa’dan 5 bin kişilik iftar
Muratpaşa’dan 5 bin kişilik iftar
Muratpaşa’dan 5 bin kişilik iftar Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, iftarını Meltem, Bayındır ve Soğuksu mahallelerinden yaklaşık 5 bin komşusuyla birlikte yaptı. Başkan Uysal, Ramazan ayının 10’uncu gününde iftarını Meltem,...
7 Haziran 2017 14:31
Font1 Font2 Font3 Font4

Muratpaşa’dan 5 bin kişilik iftar

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, iftarını Meltem, Bayındır ve Soğuksu mahallelerinden yaklaşık 5 bin komşusuyla birlikte yaptı.

Başkan Uysal, Ramazan ayının 10’uncu gününde iftarını Meltem, Bayındır, Soğuksu mahallelerinden komşularıyla birlikte yaptı. Eşi Ümran Uysal ve oğlu Efe’nin de eşlik ettiği Başkan Uysal, Bayındır Park’ta kurulan iftar sofrasında yaklaşık 5 bin komşusuyla buluştu. İftarda Muratpaşa Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Akcan’la birlikte çok sayıda muhtar da yer aldı.

İftarda yemeğini almak için sıraya giren Başkan Uysal, sırada beklerken mahalleliyle de sohbet etti. Başkan Uysal’ı sırada gören mahalle sakinleri yaşadıkları kısa süreli şaşkınlığı atıp, sohbete dahil oldu.

MELTEM BAYINDIR SOĞUKSU İFTAR 3 001

Başkan Uysal, burada yaptığı konuşmada iftarını Meltem, Bayındır, Soğuksu’da temel ve sosyal belediyecilik alanında hayata geçirilen çalışmaları anlattı, projeleri paylaştı. Başkan Uysal, “Burada esas olan vatandaşın kendisidir. Sizlerin bütçesi ile kamu yönetimi yapılıyor. Ben dahil hiç kimse, hiçbir başkan, yerel ve genel kamu yönetimi böbürlenmesin. Kimse cebinden hizmet etmiyor. Herkes vatandaşın parası ile vatandaşa hizmet ediyor” diye konuştu.YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa