Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
ÖĞRENCİ EVİNİ SOYDULAR
ÖĞRENCİ EVİNİ SOYDULAR
ANTALYA’da iki öğrencinin oturduğu eve giren hırsız ya da hırsızlar, ev kirası olarak ayrılan 600 TL ile bir altın künyeyi çaldı. Olay, Konyaaltı İlçesi, Pınarbaşı Mahallesi 704 Sokak’ta bulunan Kamaç...
20 Mayıs 2015 00:34
Font1 Font2 Font3 Font4

ANTALYA’da iki öğrencinin oturduğu eve giren hırsız ya da hırsızlar, ev kirası olarak ayrılan 600 TL ile bir altın künyeyi çaldı.

Olay, Konyaaltı İlçesi, Pınarbaşı Mahallesi 704 Sokak’ta bulunan Kamaç Apartmanı 4’üncü katta meydana geldi. Akdeniz Üniversitesi’nde okuyan Seval Maruf ile arkadaşının kaldığı eve giren hırsız ya da hırsızlar, bu aya ait olduğu belirtilen 600 TL kira bedeli ile Seval Maruf’a ait künye ve arkadaşına ait bir miktar birikmiş parayı alıp kayıplara karıştı.

Eve geldiğinde kapının açık olduğunu gören Seval Maruf, polisi arayarak yardım istedi. Kısa sürede olay yerine gelen polislerden bir bölümü binanın etrafını sararken bir bölümü de olayın meydana geldiği kata çıktı. Evde yapılan aramada kimse bulanamazken, polis bu kez binanın terasına baktı. Aramalara rağmen hırsız ya da hırsızlar bulunamadı.

hirsizlar-ogrencinin-ev-kirasini-caldi1

Evin kira parası ve bilekliği çalınan Seval Maruf gözyaşı döktü. Polis, yangın merdiveninden kaçtıklarını tahmin ettiği hırsızların yakalanması için çalışma başlattı.

 YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa