Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
ÖĞRENCİLER MERAKLA BEKLİYOR
ÖĞRENCİLER MERAKLA BEKLİYOR
Meteoroloji tarafından; Perşembe günü için çok kuvvetli yağış  ve üstüne bir de fırtına uyarısı yapılması “Okullar tatil olacak mı?” sorusunu akla getirdi. Meteorolojii açıklamasında;” Yapılan son tahminlere göre Antalya genelinde (25/11/2015 Çarşamba)...
25 Kasım 2015 19:12
Font1 Font2 Font3 Font4

Meteoroloji tarafından; Perşembe günü için çok kuvvetli yağış  ve üstüne bir de fırtına uyarısı yapılması “Okullar tatil olacak mı?” sorusunu akla getirdi.

Meteorolojii açıklamasında;” Yapılan son tahminlere göre Antalya genelinde (25/11/2015 Çarşamba) gece saatlerinde başlayacak sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışların; kuvvetli, Antalya merkez ve doğu ilçelerinde (Serik, Manavgat, İbradı, Akseki, Gündoğmuş, ve Alanya) (26/11/2015 perşembe) sabah saatlerinde çok kuvvetli (51-100 kg/m²), şeklinde olması beklenmektedi. kKuvvetli yağışlarla birlikte rüzgarın da güneyli yönlerden kuvvetli ve yer yer kısa süreli fırtına (40-70 km/saat) şeklinde esmesi beklendiğinden sel, su baskını, yıldırım, ulaşımda aksamalar, soba ve doğal gaz kaynaklı baca gazı zehirlenmeleri, çatı uçması gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır” denildi

ÖNEMLİ UYARI

yağmur vve fırtına

Daha önce benzeri uyarılarda Antalya’da tüm ilk ve orta dereceli okullar tatil edilmiş ve olası tehlikelerin önüne geçilmişti. Perşembe günü  için de  gözler Antalya Valiliği’ne çevrildi.

Antalya Valiliği’nin çocukları riske sokmamak için ve olası tehlikelerden korumak için tatil kararı verebileceği tahmin ediliyor.

Öğrenci velileri ve öğrenciler merakla bu kararı bekliyor.

Akdeniz HavadisYORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa