Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
ÖĞRENCİLERİ ZEHİRLEDİLER
ÖĞRENCİLERİ ZEHİRLEDİLER
ÖĞRENCİLERİ ZEHİRLEDİLER Kemer İlçesinde Bulunan Bir Okuldaki Öğrencilere Uyuşturucu Madde Temin Eden 7 Şüpheli Yakalandı      Kemer İlçesinde bulunan bir okulda uyuşturucu madde bulunduğu ve kullanıldığı bilgisi elde edilmesi...
6 Mart 2017 15:43
Font1 Font2 Font3 Font4
ÖĞRENCİLERİ ZEHİRLEDİLER
Kemer İlçesinde Bulunan Bir Okuldaki Öğrencilere Uyuşturucu Madde Temin Eden 7 Şüpheli Yakalandı
 
 
 Kemer İlçesinde bulunan bir okulda uyuşturucu madde bulunduğu ve kullanıldığı bilgisi elde edilmesi üzerine İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlilerince okulda yapılan çalışmalarda;Okulun yatakhanesinde yapılan aramada, yoğurt kabı içerisinde ekili (18) kök hint keneviri, (2) adet uyuşturucu madde içmede kullanılan aparat, kağıda sarılı içerisinde uyuşturucu madde olduğu değerlendirilen ot kırıntıları ele geçirilmiştir.

ÖĞRENCİLERİ ZEHİRLEDİLER

Olay ile ilgili okul öğrencileri (6)’sı suça sürüklenen çocuk olmak üzere (13) şahıs yakalanmış, uyuşturucu maddenin Kemer ilçesinde ikamet eden (İ.H.S.), (M.S.) (A.C.B.), (E.Ö.) ve (A.S.) isimli şahıslar ve (A.R.K.), (F.A.) ve (F.A.) isimli suça sürüklenen çocuklardan temin edildiği bilgisi elde edilmiş, şüphelilerden (7)’si yakalanmış (1) şüphelinin yakalanmasına yönelik çalışmalar devam etmektedir.
Şüphelilerin ikametlerinde yapılan aramalarda, (1) kova ve (2) ayrı saksıda ekili (14) kök hint keneviri ve uyuşturucu madde içiminde kullanılan (1) adet pet şişe ele gçirilmiştir.
Haklarında hazırlanan tahkikat evrakları ile birlikte adli makamlara sevk edilen suça sürüklenen çocuklar (A.R.K.), (F.A.), (F.A.) ve şüpheli (A.S.) adli kontrol kararı ile serbest bırakılmışlar, diğer şüpheliler (İ.H.S.), (M.S.) ve (A.C.B.) isimli şahıslar ise tutuklanmışlardır


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa