Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
Ömer Melli adaylıktan çekildi
Ömer Melli adaylıktan çekildi
Cumhuriyet Halk Partisi Antalya İl Başkan Adayı Ömer Melli, sosyal medya hesabından yatığı açıklama ile adaylıktan çekildi Melli, Facebook hesabından şu açıklamayı yaptı: Değerli Cumhuriyet Halk Partili yol arkadaşlarım; Gerek...
6 Şubat 2020 00:01
Font1 Font2 Font3 Font4

Cumhuriyet Halk Partisi Antalya İl Başkan Adayı Ömer Melli, sosyal medya hesabından yatığı açıklama ile adaylıktan çekildi

Melli, Facebook hesabından şu açıklamayı yaptı:

20200205 235556

Değerli Cumhuriyet Halk Partili yol arkadaşlarım;
Gerek örgütümdeki geçmiş deneyimlerim ve uzlaşmacı kişiliğimin, gerekse de sizlerin elimi taşın altına koymam gerektiği yönündeki taleplerinin etkisiyle, il başkan adaylığımı açıklayarak partimizin iktidar olma sürecine katkı koymak istedim. Bu amaçla ilçe örgütlerimizi ziyaret edip, hem ilçe başkan ve yöneticilerimize yeni görevlerinde başarılar diledim, hem de partililerimle il başkan adaylığıma ilişkin değerlendirmelerde bulundum. Bu süreçte şahsıma gösterilen ilgi ve sevgi beni oldukça mutlu etti.
Ancak, son günlerde yaşanan bazı parti içi gelişmeler bugün itibariyle il başkan adaylığından çekilmemi zaruri hale getirdi.
Seçim yarışında adaylığını sürdüren partili arkadaşlarıma eşit oranda başarılar diliyor, delegelerimizin sağduyusu ile kazananın CHP olacağı bir İl Kongresi inancımı tazeliyorum. Bu süreçte yanımda olan tüm yol arkadaşlarıma saygı ve sevgilerimi sunuyorum.
Ömer Melli – CHP Antalya Eski İl BaşkanıYORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa