Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
ÖNCE KAMERAYA, SONRA POLİSE YAKALANDILAR
ÖNCE KAMERAYA, SONRA POLİSE YAKALANDILAR
ANTALYA’da müşteri gibi girdikleri işyerlerinde ‘tırnakçılık’ diye tabir edilen yöntemle dolandırıcılık yapan 4 kişi önce kameralara, daha sonra polise yakalandı. Kepez İlçesi’nde inşaat malzemeleri satan bir işyerine giren 4 kişi,...
5 Haziran 2015 20:49
Font1 Font2 Font3 Font4

ANTALYA’da müşteri gibi girdikleri işyerlerinde ‘tırnakçılık’ diye tabir edilen yöntemle dolandırıcılık yapan 4 kişi önce kameralara, daha sonra polise yakalandı.

Kepez İlçesi’nde inşaat malzemeleri satan bir işyerine giren 4 kişi, alışveriş yaptıktan sonra kasaya yöneldi. Farklı müşteriler gibi sıraya giren 4 kişiden ilki yaptığı alışveriş sonrası kasiyere 200 TL uzattı.

Kasiyerle konuşarak kafasını karıştıran hırsız, 200 TL’yi geri isteyerek bozuk para vereceğini belirtti. 200 TL’yi alan hırsız el çabukluğuyla parayı cebine koyarken, kasiyerden bu kez 200 liranın üzerini aldı. Şüpheliler daha sonra işyerinden çıktı.

once-kameraya-sonra-polise-yakalandilar_8459_dhaphoto1
Dolandırıldıklarını anlayan işyeri sahibinin şikayeti üzerine harekete geçen Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri, kamera görüntülerinden şüphelilerin A.G. (38), C.E. (28), K.G. (35) ve B.B. (26) olduğunu belirledi. Şüphelilerin peşine düşen polis, kısa sürede 4’ünü yakaladı. Daha önce de birçok suçtan sabıkalarının bulunduğu belirlenen şüpheliler, ifadelerinin ardından adliyeye sevk edildi.YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa