Kapat
ÖNER BÜYÜK MORAL BULDU
ÖNER BÜYÜK MORAL BULDU
CHP Kepez Belediye Başkan Adayı Erdal Öner, 7 bin kişiyle gerçekleştirdiği mitingin ardından seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Mevlit, düğün ve ev ziyaretleriyle vatandaşlarla buluşan Öner, katıldığı televizyon programında,...
10 Mart 2014 16:40
Font1 Font2 Font3 Font4

CHP Kepez Belediye Başkan Adayı Erdal Öner, 7 bin kişiyle gerçekleştirdiği mitingin ardından seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Mevlit, düğün ve ev ziyaretleriyle vatandaşlarla buluşan Öner, katıldığı televizyon programında, “Dün 30 Mart’ta kazanacağımız zaferin provasını yaşadık” dedi.

 

CHP Kepez Belediye Başkan Adayı Erdal Öner, hemen hemen her gün gerçekleştirdiği esnaf, ev ve mahalle ziyaretlerinin yanı sıra hemşeri derneklerini de ihmal etmiyor. Adıyamanlılar gecesine katılan CHP Kepez Belediye Başkan Adayı Öner’i, Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın, CHP İl Başkanı Devrim Kök, CHP Muratpaşa Belediye Başkan Adayı Ümit Uysal da yalnız bırakmadı. Güneydoğulu vatandaşların destek mesajları eşliğinde konuşma yapan Öner, “Çoğumuz memleketlerimizden göç edip buralara geldik. Doğduğumuz yeri unutmadan doyduğumuz yer için çalışacağız” dedi.

Erdal Öner Erdal Öner

30 Mart zaferinin provası

 

Yoğun seçim çalışmaları sırasında davet edildiği düğün, nişan ve mevlitlerle de vatandaşın yanında olmaya çalışan Erdal Öner, bir yerel televizyon kanalında katıldığı seçim programında meclis üyesi aday tanıtımı ve projelerin açıklandığı mitingin coşkusunu anlatarak sözlerine başladı. “Salonda vatandaşın kararının CHP ve Erdal Öner olduğunu gördüm. Her kesimden vatandaşın katıldığı toplantıda 30 Mart’ta yaşayacağımız zaferin bir provasını yaşadık” diye konuşan Öner, diğer adayların beş yüz kişilik salonlarda proje tanıtımı yaptığını belirtti. Öner, “Sayın Hakan Tütüncü de Erdal Öner Kapalı Spor Salonu’nu bize tahsis ederek, 7 bin kişiyle bu coşkuyu yaşamamıza vesile oldu. Bu sebeple kendilerine de teşekkür ediyorum” dedi.

Erdal Öner Erdal Öner

‘Kepezliler Kepez’in ev sahibi’

 

Yeni dönem projelerine de değinen başkan adayı, Kepez’in her sokağını bildiğini, 66 mahalleyi takılmadan sayabileceğini belirterek, projelerin alt yapılarını, Kepez’e getirilerini tek tek anlattı. Antalya’ya gelen turistlerin alışveriş merkezi gezmeye gelmediklerini vurgulayan Öner, projelerinin Kepez için gerekli olduğunu ve bu projelerin Kepez’i cazibe merkezi haline getirerek kalkındıracağının altını çizdi. Bir vatandaştan gelen “Kepezlilerden ne bekliyorsunuz?” sorusuna Öner, Kepezliler Kepez’in ev sahipleridir. Onlara hizmet için her zaman hazırız. Kepez halkından bizlere güvenmelerini, dua ve desteklerini bekliyoruz” cevabını verdi. Programın ardından Öner, ev ziyaretleriyle çalışmalarına devam etti.

Erdal Öner   Erdal Öner Erdal ÖnerYORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa