Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
”ÖNERİLEN MONARŞİDİR”
”ÖNERİLEN MONARŞİDİR”
”ÖNERİLEN MONARŞİDİR” Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, konuşmacı olarak katıldığı konferans için bulunduğu Gazipaşa’da, bir çay ocağında demliklerin başına geçip çayları doldurdu, AK Parti’nin referandum için kurduğu ofisi ziyaret edip...
5 Mart 2017 15:30
Font1 Font2 Font3 Font4

”ÖNERİLEN MONARŞİDİR”

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, konuşmacı olarak katıldığı konferans için bulunduğu Gazipaşa’da, bir çay ocağında demliklerin başına geçip çayları doldurdu, AK Parti’nin referandum için kurduğu ofisi ziyaret edip “Hayırlı olsun” temennisinde bulundu.

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Gazipaşa Şubesi’nce düzenlenen ‘Turizm ve Tarım, Yerel Yönetimler ve Güncel Sorunlar’ konulu panele konuşmacı olarak katılan Başkan Uysal, Gazipaşa’da çeşitli ziyaretlerde bulundu.

AK PARTİ OFİSİNİ ZİYARET ETTİ

CHP İlçe Başkanı Ömer Güven ve partililerle bir süre sohbet eden Başkan Uysal, Gazipaşa Belediye Başkanı Adil Çelik’i de makamında ziyaret etti. Gazipaşalılar ve esnafın ilgisiyle karşılanan Başkan Uysal, konferansın düzenlendiği salona geçerken AK Parti referandum ofisine de nezaket ziyaretinde bulunup “Hayırlı olsun” dedi.

Başka Uysal, Gazipaşa’da ziyaretinde bir akrabasınca işletilen çay ocağına da uğradı, demliklerin başına geçip çayları doldurdu.

ÖNERİLEN MONARŞİDİR

Belediye Başkanı Uysal, panelde yaptığı konuşmada ise şu ifadelere yer verdi:

“Ülkemizde böyle bir oylamanın yapılıyor olması bile beni üzüyor. Bu referandum Türkiye’nin oylamasıdır. Sağcı, solcu, şu partili, bu partili önemli değil. ‘Demokrasimiz ve refahımız gelişsin ileri gitsin’ diye beklerken, ‘monarşiye dönelim mi, dönmeyelim mi?’ diye oylama yapıyoruz. ‘Suriye sistemine benzer bir sistem gelsin mi?’ diye oylama yapıyoruz. Hiç olmayacak bir şey milletimize teklif ediliyor.”YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa