Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
Opera Sanatçısı Hakan Aysev’den mandala etkinliğine destek
Opera Sanatçısı Hakan Aysev’den mandala etkinliğine destek
EXPO 2016 Antalya Ajansı’nın Down Sendromlu çocuklar için “Geleceği Renklendiriyoruz” adlı projesine destek veren ünlüler arasına Opera Sanatçısı Hakan Aysev de katıldı. Mandala Etkinliğinde çocuklarla birlikte keyifli zaman geçiren Aysev,...
4 Ocak 2016 17:53
Font1 Font2 Font3 Font4

EXPO 2016 Antalya Ajansı’nın Down Sendromlu çocuklar için “Geleceği Renklendiriyoruz” adlı projesine destek veren ünlüler arasına Opera Sanatçısı Hakan Aysev de katıldı.

Mandala Etkinliğinde çocuklarla birlikte keyifli zaman geçiren Aysev, “muhteşem bir mandala çalışması yaptık” sözleriyle duygularını dile getirirken, “EXPO’nun böyle önemli bir konuya destek vermesi Türkiye için çok önemli” dedi.

EXPO 2016 Antalya Ajansı ve Down Sendromu Derneği’nin birlikte düzenlediği Mandala etkinliğinin 8. Haftasında Opera Sanatçısı Hakan Aysev, vokalisti Banu Karaca ile birlikte Down Sendromlu çocuklarla mandala boyadı.

HAKAN-AYSEV-(2)

Down Sendromlu çocukların eğitmenleri Aslıhan Aksun ve Elif Özcan ile gözetmen Dilek Soydan eşliğinde düzenlenen mandala etkinliğinde çocuklarla yakından ilgilenen Aysev, daha önce de zihinsel engelli ve Down Sendromlu çocuklarla yakından ilgilenme fırsatı bulduğuna dikkat çekerek “Onların o duygusunu çok iyi hissedebilenlerdenim. Ve onların o harikulade sevgisini içine sindirebilenlerdenim. Burada çok keyifle bulundum ve muhteşem bir mandala çalışması yaptık” dedi.

Down Sendromlu çocuklarla birlikte nefes egzersizi de yapan Aysev, EXPO’nun önemine dikkat çekerek şunları söyledi:

“EXPO çok önemli Türkiye için. EXPO’nun böyle önemli bir konuya destek vermesi de çok önemli. Güzel işler zincir olmuş, birbirine eklenmiş. Biz de bunun için de ‘çorba da tuzu olması’ denir ya, o desteği verdiysek çok çok mutluyuz. Bundan sonra bu gibi projelere hep destek vermek istiyorum.”

HAKAN-AYSEV-(3)

Hakan Aysev ve Banu Karaca’ya projeye verdiği katkıdan dolayı, EXPO 2016 Antalya Ajansı Tanıtım ve Halkla İlişkiler Direktörü Burak Katmer tarafından, EXPO’nun sembol çiçeği şakayık takdim edildi.YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa