Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
OTOBÜSTE BİR ADAY..
OTOBÜSTE BİR ADAY..
CHP ADAYLARI HER YERDE… Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Antalya Milletvekili Adayı Figen Albuga Çalıkuşu, seçim kampanyası çalışmalarını, Antalya’nın en çok kullanılan otobüs hattı olan KL08 numaralı otobüs hattında sürdürdü. Belediye...
2 Haziran 2018 18:17
Font1 Font2 Font3 Font4

CHP ADAYLARI HER YERDE…

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Antalya Milletvekili Adayı Figen Albuga Çalıkuşu, seçim kampanyası çalışmalarını, Antalya’nın en çok kullanılan otobüs hattı olan KL08 numaralı otobüs hattında sürdürdü. Belediye otobüsüne binerek, yolcularla sohbet eden Çalıkuşu, CHP ve Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’ye destek istedi.

1 figen01

Çalışukuşu, vatandaşlar belediye otobüsleriyle evden işe, işten eve giderken, devlet görevlilerinin makam aracı saltanatı sürdürdüklerine işaret etti. Çalıkuşu, “Nüfusu bizimle aynı Almanya ile Japonya’da 10 bin adet resmi araç varken, Türkiye’de devletin 193 bin 425 resmi aracı var. 20 bine yakın da kiralık araç bulunuyor. Ayranımız yok içmeye ama halkın adamları onlarca araçlık konvoyla gider gezmeye. Biz de KL08 hattında belediye otobüsüne takılıyoruz” dedi.

CAVİT ARI VE ÖZLEM ŞAHİN KORKUTELİ’DE

CHP Milletvekili adayları Cavit Arı ile Özlem Şahin ise, Korkuteli’deki çalışmalarına devam ettiler. CHP İlçe Başkanı Yıldıray Çınar ve partililerle Büyükköy’deki kahvehanede vatandaşlarla toplantı yapan Cavit Arı ile Özlem Şahin, esnaf ziyaretlerinde bulundular.

aa2d72eb 3a1b 4f52 98a9 62e9f6ad9797

Gün boyu Küçükköy, Bozova, Osmankalfalar, Manay, Kızılcadağ köy toplantılarında vatandaşlara CHP’nin proje ve programlarını anlatan Arı ve Şahin, daha sonra Korkuteli’de Sanayi Sitesi esnafını ziyaret ettiler.

Bir önceki gün Tarım Kredi Kooperatifi’nin düzenlediği iftar yemeğine katılan CHP’li Arı ve Şahin, sahura kadar olan sürede de Dereköy ve Sülekler köylerinde vatandaşlarla bir araya geldiler.

TARIM KREDİ BORÇLARININ FAİZLERİ SİLİNECEK

Milletvekili adaylarından Aydın Özer ve Kemal Bilal Öner ile 18 yaşındaki milletvekili adayı İsmail Hakkı Gül Kumluca’da İlçe Başkanı Fahrettin Karaöz ile birlikte sahurdan önce Kumluca ve Mavikent sebze hallerindeki esnafı ve çiftçileri ziyaret ettiler.

CHP’li adaylar gün boyunca Kumluca Ticaret Odası, Kumluca Ticaret Borsası, Kumluca Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi, Kumluca Esnaf ve Sanatkar Odası ve Kumluca Ulaştırma Hizmetleri Esnaf Odası ve ardından da esnaf ziyaretleri ile yoğun bir çalışma yürüttüler.

aydın ozer 01

CHP’nin çiftçi kökenli adayı Aydın Özer AK Parti iktidarı döneminde 6 yıl önce değişen Hal Yasası ile üretim bölgelerinde bulunan hal esnafından alınan hal rüsum bedellerinin yeniden düzenlenmesi yönünde çalışmalar yaparak üretim bölgelerindeki hal esnafımızın mağduriyetlerini gidereceklerini söyledi. Aydın Özer, CHP iktidarında çiftçilerin tarımsal kredi borç faizlerinin tamamının silineceğini vurguladı.

ÇETİN OSMAN BUDAK MANAVGAT’TA

CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak Manavgat’ta İlçe Başkanı Aliye Coşar, Manavgat Belediye Başkanımız Şükrü Sözen ve partililerle, Manavgat İlçe Başkanlığı’nda düzenlenen toplantıya katıldı.

budak02

Ardından Manavgat Sabit ve Seyyar Pazarcılar Odası, Esnaf Sanatkarlar Odası, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi, Şoförler Odası ve Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret eden Budak, meslek örgütlerine ülke ekonomisini yeniden ayağa kaldırmak için Cumhuriyet Halk Partisi’nin hazırladığı çözüm önerilerini

Budak, Manavgat Belediyesi’nin düzenlediği 2. Manavgat Kitap Günleri etkinliğine konuk olan CHP’nin önceki başkanlarından Gazeteci-Yazar Altan Öymen ile de görüştü.

CHP’Lİ KADINLAR ARI GİBİ

CHP Antalya İl Kadın Kolları da çalışmalarını Kepez ve Kumluca’da sürdürdü. Kepez İlçe Kadın Kolları üyeleriyle birlikte Habipler Mahallesi Pazarı ve çevresinde stant kuran kadınlar esnaf ve evleri ziyaret ederek, CHP’nin broşürlerini dağıttılar ve vatandaşlardan destek istediler.

976077a8 cee3 41f6 8d0e 202fb9d0ba64

CHP İl Kadın Kolları Başkanı Nilüfer Deveci, “Cumhurbaşkanı Adayımız Muharrem İnce ve partimizin projelerini anlattığımız çalışmamızda Kumluca halkı ve özellikle esnafı bizleri çok sıcak karşıladı. Ekonomik sıkıntılarını anlatan Kumluca esnafına Muharrem İnce’nin cumhurbaşkanlığında nasıl rahat bir nefes alacaklarını anlattık” diye konuştu.

CHP’Lİ GENÇLER “YERYÜZÜ SOFRASI”NDA

CHP Antalya İl Gençlik Kolları üyeleri de, dün gece Antalya Cumhuriyet Meydanı’nda “Yeryüzü Sofrası” kurarak, iftarlarını oradan geçmekte olan vatandaşlar ve gençlerle birlikte açtılar.

gencler01

CHP Gençlik Kolları İl Başkanı Musa Gül, “Bölüşmenin tadına varanların, sevgide ve doğrulukta bir yürek olanların yeridir yeryüzü sofrası. Bizlere destek veren, ekmeğini bölüşen tüm herkese teşekkür ederiz” dedi.

gencler02YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa