Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
PALANDÖKEN, AHİ EVRAN MÜZESİ’NDE
PALANDÖKEN, AHİ EVRAN MÜZESİ’NDE
PALANDÖKEN, AHİ EVRAN MÜZESİ’NDE Türkiye Esnaf ve Sanatkârlar Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken ile birlikte Antalya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Adlıhan Dere, Ahi Evran Müzesi ve...
9 Mart 2017 20:31
Font1 Font2 Font3 Font4

PALANDÖKEN, AHİ EVRAN MÜZESİ’NDE

Türkiye Esnaf ve Sanatkârlar Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken ile birlikte Antalya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Adlıhan Dere, Ahi Evran Müzesi ve Kültür Sanat Galerisini ve AESOB tarafından esnaf ve sanatkârların hizmetine açılan Sicil İrtibat Bürosunun çalışmalarını yerinde inceledi.

Ahi Evran Müzesi ve Kültür Sanat Galerisini gezen Türkiye Esnaf ve Sanatkârlar Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, “Burası güzel sanatları yaygınlaştırmak, toplumun sanata olan ilgisini arttırmak, eğitim ve kültür maksatlı kullanmak amacıyla çok güzel bir konsepte dönüşmüş. Bu konsepte emeği geçen herkese TESK olarak bizler teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

“BURASI CAZİBE MERKEZİ HALİNE GELECEK”

Antalya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Adlıhan Dere, “Faaliyete geçen Sicil İrtibat büromuzda esnaf ve sanatkârlarımıza en iyi şekilde hizmet vermeye çalışıyoruz. Ayrıca Ahi Evran Müzesi ve Kültür Sanat Galerisinde ahilik geleneği ile kaybolmaya yüz tutmuş mesleklerin yaşatılmasını amaçlıyoruz. Zaman içerisinde burası bir cazibe merkezi haline gelecektir” diye konuştu.

bendevi palandöken adlıhan dere1 001

TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken ile AESOB Başkanı Adlıhan Dere, Ahi Evran Müzesi ve Kültür Sanat Galerisini ve AESOB tarafından hizmetine açılan Sicil İrtibat Bürosu’nun çalışmalarını yerinde inceledikten sonra çarşı içerisinde yer alan esnaf ve sanatkârları ziyaret ederek onların sorunlarını dinledi.YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa