Kapat
‘RESMİ’ ZİYARET
‘RESMİ’ ZİYARET
Cumhuriyet Halk Partisi Döşemealtı Belediye Başkan Adayı Mimar Turgay Genç, seçim çalışmaları kapsamında İlçe merkezinde görev yapan resmi daireleri tek tek ziyaret etti.   Seçim çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren...
1 Mart 2014 19:22
Font1 Font2 Font3 Font4

Cumhuriyet Halk Partisi Döşemealtı Belediye Başkan Adayı Mimar Turgay Genç, seçim çalışmaları kapsamında İlçe merkezinde görev yapan resmi daireleri tek tek ziyaret etti.

 

Seçim çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren CHP Döşemealtı Belediye Başkan Adayı ve Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mimar Turgay Genç İlçe merkezinde ki resmi daireleri ziyaret etti. CHP İlçe Başkanı Haluk Yalçın ve Meclis Üyesi Adaylarıyla birlikte ilk ziyaretini Döşemealtı Kaymakamlığı’na yapan Genç, seçim çalışmaları hakkında bilgi verdi.

 

İlçe Kaymakamı Mehmet Baygül tarafından makamında ağırlanan İlçe Başkanı Haluk Yalçın, Turgay Genç ve Meclis Üyesi Adayları bir süre sohbet ettikten sonra İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne geçtiler. Olcay Yakup İnankur tarafından karşılanan Genç ve beraberindekiler daha sonra İlçe Sağlık Müdürlüğü, İlçe Mal Müdürlüğü, İlçe Tapu Müdürlüğü, İlçe Nüfus Müdürlüğü, İlçe Müftülüğü, İlçe Belediyesi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve diğer kurumlar ziyaret ettiler.

 

Seçim çalışmaları süresince ayırım yapmadan her kesimi ziyaret edeceklerini ve her kesimle kucaklaşacaklarını söyleyen CHP Döşemealtı Belediye Başkan Adayı Turgay Genç, “İlçe teşkilatım ve çalışma arkadaşlarımla birlikte gittiğimiz her yerde son derece güzel ve güler yüzle karşılanıyoruz. Seçilmemiz halinde yapacağımız projeleri anlatıp destek istiyoruz. Onların heyecanı bizi daha da mutlu ediyor. Bizleri bağrına basan yurttaşlarımıza partim ve çalışma arkadaşlarım adına teşekkür ederim” dedi.

 YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa