Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
Sahil Antalya’da dans coşkusu
Sahil Antalya’da dans coşkusu
Sahil Antalya’da dans coşkusu Antalya’nın yeni cazibe merkezi Sahil Antalya Yaşam Parkı, düzenlenen organizasyon ve etkinliklerle de dikkat çekmeye başladı. Haftasonu düzenlenen Red Bull Dance Your Style, Antalyalılara dans dolu...
4 Temmuz 2018 19:31
Font1 Font2 Font3 Font4

Sahil Antalya’da dans coşkusu

Antalya’nın yeni cazibe merkezi Sahil Antalya Yaşam Parkı, düzenlenen organizasyon ve etkinliklerle de dikkat çekmeye başladı. Haftasonu düzenlenen Red Bull Dance Your Style, Antalyalılara dans dolu bir gün yaşattı. Müzik ve dans dolu yarışmada Red Bull Dance Your Style Türkiye’nin şampiyonu belirlendi.

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin vizyoner ve özverili çalışmaları ile Antalya halkına hizmet vermeye başlayan Sahil Antalya, şehri ziyaret eden yerli ve yabancı misafirlere önemli bir cazibe ve yaşam alanı sunuyor. 1.000.000 metrekarelik alanı ve 6 km’lik sahili ile turizmin başkenti Antalya’da sahil yaşamının en güzel örneklerini sunmayı amaçlayan Sahil Antalya, düzenlenen etkinlik ve organizasyonlarla da misafirlerini kendisine çekiyor.

003 001
Bu organizasyonlardan biri olan ve Breaking, hip hop, popping, house dance gibi türleri içeren sokak dansı turnuvası Red Bull Dance Your Style, Pazar günü (1 Temmuz 2018) Sahil Antalya Olbia Meydanı’nda gerçekleşti. 16 dansçının Türkiye birincisi olmak için mücadele ettiği yarışmada Sahil Antalya misafirleri, birbirinden güzel ve hareketli dans figürleri ile haftasonunda dans coşkusu yaşadı.
005 001
16 dansçı, DJ Iron Fist’in seçtiği yerli ve yabancı şarkılar eşliğinde dans ederken yarışmanın MC’liğini Cihan Ceylan yaptı. Akay, Aydan, Biser, Burcu, Can, Destina, Edwin, Ezgilu, Gülay, Jemray, Koray Horu, Mr. Didi, Sergen, Uchicha Fox ve Volkan One Shot’ın kozlarını paylaştığı yarışmanın finalinde Can ve Aydan sahneye çıktı. Performansın sonunda oyların çoğunluğunu toplayan “Can Tohma” Red Bull Dance Your Style Türkiye’nin birincisi olmayı başardı.

004 001 001 001YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa