Kapat
SANAYİ ESNAFINDAN GENÇ’E DESTEK
SANAYİ ESNAFINDAN GENÇ’E DESTEK
CHP Döşemealtı Belediye Başkan Adayı Turgay Genç, Sanayi Sitesi esnafını ziyaret ederek dertlerini ve önerilerini dinledi. Esnaftan Genç’e büyük oranda destek sözü geldi. ESNAFTAN YOĞUN İLGİ CHP Döşemealtı Belediye Başkan...
3 Şubat 2014 22:59
Font1 Font2 Font3 Font4

CHP Döşemealtı Belediye Başkan Adayı Turgay Genç, Sanayi Sitesi esnafını ziyaret ederek dertlerini ve önerilerini dinledi. Esnaftan Genç’e büyük oranda destek sözü geldi.

ESNAFTAN YOĞUN İLGİ

CHP Döşemealtı Belediye Başkan Adayı Turgay Genç, beraberindeki 100 partili ile Döşemealtı Sanayi Sitesi’ne çıkarma yaptı. Genç’e bu ziyaretlerinde Yeşilbayır eski Belediye Başkan Hasan Akalın ile Yeniköy eski Belediye Başkanı Sadi Küçükbaşkan da eşlik etti.  Genç ve beraberindeki heyet, esnaf tarafından yoğun bir ilgiyle karşılandı. İşyerlerini tek tek gezerek esnaflarla sohbet eden Genç,  yerel seçimler için destek istedi. Esnafın büyük bir bölümü Genç’in yanında olduklarının mesajını verdiler.

DÖNER KESTİ, KAYNAK YAPTI

Esnaf ziyaretlerinde sempatik tavırlarıyla dikkat çeken Genç, bir esnaf lokantasında döner keserken, demirci dükkânında kaynak yapmayı denedi. Bir işleri ziyareti sırasında kendisine çiçek verilen Genç, bu çiçeği sanayideki bayan çalışana verdi. Genç, Sanayide işyeri olan Anavatan Partisi İl Başkanı Mehmet Çevrim’i de ziyaret etti. Çevrim, Döşemealtı’nda Genç’e tam destek vereceklerini söyledi.

SANAYİDE YOL SIKINTISI

Döşemealtı Sanayi Sitesi’nin sorunlarına değinen Genç’, “Sanayinin çıkış noktaları yok.  Önünden geçen yolun açılması gerekiyor. Burdur yoluyla, çevre yoluyla bütünleşmesi gerekiyor. Ve yol boyunca geçen araçların sanayinin varlığından haberdar olması gerekiyor. Esnafımız sıkıntılı. Temel sıkıntıların başında bu geliyor. Zaten mevcut ekonomik sıkıntılardan ciddi bir şekilde bunalmış durumda iş yok’’ diye konuştu

GENÇ İDDİALI KONUŞTU

Döşemealtı’nın tüm sorunlarını yakından bildiklerini kaydeden Turgay Genç. “Çözüm önerisiyle ilgili projelerimiz hazır. İnşallah 30 Mart’tan sonra bütün esnafımızın sorunlarını öncelikle ele alarak çözeceğiz. Çünkü esnafın kalkınması önceliklerimiz arasındadır. Kampanyamız 3 aydır devam ediyor. Her geçen gün çığ gibi büyüyerek gidiyoruz. İnşallah 30 Mart’ta da en iyi noktaya ulaşıp Döşemealtını alacağız’’dedi.

CENAZEYE KATILDI

CHP Döşemealtı Belediye Başkan Adayı Turgay Genç esnaf ziyaretinden sonra yolda bir pastanede mola verip ekibiyle birlikte tatlı yedi. Daha sonra Kovanlık Köyü’nde Merhum Muharrem Öztürk’ün defin törenine katıldı.

KAYNAK: www.dosemealtigazetesi.com

 YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa