Kapat
Akdeniz Havadis
ANTALYA
Az Bulutlu Bugün
25°C / 17°C
İSTANBUL
Parçalı Bulutlu Bugün
19°C / 19°C
ANKARA
Parçalı Bulutlu Bugün
23°C / 23°C
Anket
SİZCE ANTALYA'NIN EN ÖNEMLİ SORUNU NEDİR?

SEÇMEN KAYIT SORGULAMA
SEÇMEN KAYIT SORGULAMA
7 Haziran Genel seçimlerine kısa bir süre kala seçmenlerin buharlaştırılması ve sahte seçmen yazımı ile ilgili tartışmalar başladı. Aşağıda vereceğimiz link yoluyla seçmen kaydınızı sorgulayabilirsiniz.  Türkiye 7 Haziran’da gerçekleştiriler milletvekili genel seçimlerine...
25 Nisan 2015 02:20
Font1 Font2 Font3 Font4
Bu Haber Okundu

7 Haziran Genel seçimlerine kısa bir süre kala seçmenlerin buharlaştırılması ve sahte seçmen yazımı ile ilgili tartışmalar başladı. Aşağıda vereceğimiz link yoluyla seçmen kaydınızı sorgulayabilirsiniz. 

Türkiye 7 Haziran’da gerçekleştiriler milletvekili genel seçimlerine hazırlanırken, seçmen bilgilerinde de bazı değişiklikler söz konusu oldu. Büyükşehirler başta olmak üzere bazı kentlerde belediyelerin yaptığı numarataj çalışmaları, bazı adresleri otomatikman kayıttan düşürüyor. Bu da seçmen kaydınızın silinmesi anlamına geliyor.

Özellikle giriş katları daire olarak kullanılırken iş yerine çevrilen binalarda çok sık rastlanan bu durum ülke genelinde on binlerce seçmenin kaydının silinmesine ve  bir çoğunun da oy kullanamamasını neden oluyor. Sizin de sokak numaranız, daire numaranız değişmiş olabilir. Dolayısıyla seçmen listesinden de düşmüş olabilirsiniz.

SEÇMEN KAYDI SORGULAMA

Seçmen kaydınızın olup olmadığını öğrenmek için bu  linki tıklayıp, kimlik bilgilerinizi girerek sorgulama yapabilirsiniz. 

secmen-kayit-sorgulama

 

ANTALYA’DA KAÇ SEÇMEN VAR?

ZEMİN-350x172

 

PARTİ ÜYELİK SORGULAMA

parti-üyelik-sorguYoruma Kapalıdır..


Yukarı Geri Ana Sayfa