Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
Semih Esen; Zaman iş zamanı
Semih Esen; Zaman iş zamanı
Konyaaltı’nda Semih Esen dönemi Semih Esen; Zaman iş zamanı 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde Konyaaltı’nda yüzde 66.85 oy oranı ile seçilen Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, görevi Antalya Büyükşehir...
10 Nisan 2019 14:41
Font1 Font2 Font3 Font4

Konyaaltı’nda Semih Esen dönemi

Semih Esen; Zaman iş zamanı

31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde Konyaaltı’nda yüzde 66.85 oy oranı ile seçilen Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, görevi Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığına seçilen Muhittin Böcek’ten devraldı.

Konyaaltı Belediyesi Nazım Hikmet Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen tören ile Konyaaltı Belediye Başkanlığına seçilen Semih Esen, mazbatasını aldı. Daha sonra ise Konyaaltı Belediyesi’nde devir teslim töreni gerçekleştirildi. Halkın yoğun ilgi gösterdiği törende Semih Esen, Konyaaltı Belediyesi’ne yoğun sevgi gösterisinde geldi. Başkanlık makamında Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığına seçilen Muhittin Böcek, görevi Semih Esen’e devretti.

Devir teslim töreninde konuşan Muhittin Böcek, 20 yıldır Konyaaltı’nda Belediye Başkanlığı yaptığını belirterek, “Sevgilimi hemşehrilerime hizmet edebilmek adına gece gündüz çalıştık. 20 yıldır Konyaaltı’na emek veren herkese teşekkür ediyorum. Alnımızın akıyla Konyaaltı Belediye Başkanlığı görevimi sevgili Semih Esen başkanıma huzur ve mutluluk içerisinde devrediyorum” dedi.

Konyaaltı Belediye’nin yeni başkanı Semih Esen ise, “Sesimizin ulaştığı tüm yurttaşlarımız, bize Türkiye genelinde rüzgarı hukuktan, adaletten yana hissettiren ülkemizdeki herkesi saygı ve sevgiyle selamlıyorum. 25 yıl boyunca Konyaaltı’na yaptığı hizmetler, Konyaaltı’nı getirdiği seviye nedeniyle Muhittin Böcek, başkanımızı tebrik ediyor ve görevi teslim alıyorum. Muhittin Başkan ile büyük bir bütünlük içerisinde 19 ilçe ile beraber hak, hukuk, adalet içerisinde son derece güzel hizmetleri beraberce yapacak olmanın heyecanı içerisindeyiz. Bizler halkın umuda olmuş insanlarız. Türkiye genelinde siyasette esen umut rüzgarıyız. Bu sorumluluğun bilincini asla unutmayacağız. Daha güzel yarınlar için, daha parlak bir Türkiye için canımızı dişimize takacağız ve elimizden geleni yapacağız. Zaman konuşma zamanı değil, zaman iş zamanıdır. Umutlarımız asla boşa çıkarmayacağız. Son nefesimize kadar amacımız sizin iyiliğiniz olacak” diye konuştu.  

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’te Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen’e çiçek takdim ederek, görevinde başarılar diledi.YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa