Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
SERİKLİ ESNAF İÇİN YENİ SİCİL İRTİBAT BÜROSU
SERİKLİ ESNAF İÇİN YENİ SİCİL İRTİBAT BÜROSU
SERİKLİ ESNAF İÇİN YENİ SİCİL İRTİBAT BÜROSU Antalya Esnaf ve Sanatkârlar Odalar Birliği (AESOB) bünyesinde daha önce Serik Esnaf ve Sanatkârlar Odası’nda faaliyet gösteren Sicil İrtibat Bürosu esnaf ve sanatkâra...
28 Şubat 2017 14:08
Font1 Font2 Font3 Font4

SERİKLİ ESNAF İÇİN YENİ SİCİL İRTİBAT BÜROSU

Antalya Esnaf ve Sanatkârlar Odalar Birliği (AESOB) bünyesinde daha önce Serik Esnaf ve Sanatkârlar Odası’nda faaliyet gösteren Sicil İrtibat Bürosu esnaf ve sanatkâra daha iyi hizmet vermek için yeni yerine taşındı.

Özellikle Serik’te faaliyet gösteren esnaflar daha hızlı ve sağlıklı bir hizmet için Antalya merkeze gitmelerine gerek kalmadan tüm işlemlerini yapabileceği Serik Esnaf Sicil İrtibat Bürosu, yeni yerinde açıldı.

SERİKLİ ESNAF İÇİN YENİ SİCİL İRTİBAT BÜROSU

Serik Esnaf Sicil İrtibat Bürosu’nun 28 Şubat Salı gününden itibaren Atatürk Caddesi’ndeSerik Vergi Dairesi’nin de bulunduğu işhanında faaliyete girdiğini vurgulayan AESOB Başkanı Adlıhan Dere, “Antalya Esnaf ve Sanatkârlar Odalar Birliğin Sobacılar Çarşısında, Alanya ve Manavgat’ta faaliyet gösteren Sicil İrtibat Bürolarını diğer ilçelerimizde de hızla açmak istiyoruz. Bu amaçla daha hızlı ve doğrudan olması amacıyla Serik’teki odamızda faaliyet gösteren sicil büromuzu taşıdık.Bugün toplam 5 bin 899 esnafın faaliyet gösterdiği Serik’te günden güne esnaf sayımız artmaktadır. Binlerce esnafımız işlemleri için Antalya’ya gelmek zorunda kalmadan aynı hizmet ve hassasiyeti Serik Sicil İrtibat Büromuzda da alabilecek. İlçelerimizdeki esnafımız için çalışıyor olmanın gururunu yaşıyoruz” şeklinde konuştu.

AESOB Serik sicil bürosuYORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa