Kapat
SEVİMÇOK GÜVEN TAZELEDİ
SEVİMÇOK GÜVEN TAZELEDİ
Antalya Pastacılar Esnaf ve Sanatkârlar Odası’nın Olağan Genel Kurulu AESOB Toplantı Salonunda geniş bir katılımla gerçekleşti ve mevcut Başkan Abdullah Sevimçok üyelerinin güvenini tazeleyerek yeniden başkan seçildi Antalya Pastacılar Esnaf...
7 Ocak 2014 23:20
Font1 Font2 Font3 Font4

Antalya Pastacılar Esnaf ve Sanatkârlar Odası’nın Olağan Genel Kurulu AESOB Toplantı Salonunda geniş bir katılımla gerçekleşti ve mevcut Başkan Abdullah Sevimçok üyelerinin güvenini tazeleyerek yeniden başkan seçildi

Antalya Pastacılar Esnaf ve Sanatkârlar Odası’nın olağan genel kurul toplantısı Antalya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği’nin (AESOB) Konferans salonunda oldukça kalabalık bir katılım eşliğinde gerçekleştirildi. Genel kurula, Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu Genel Başkanı Aykut Yenice ile birlikte çok sayıda oda başkanı ve üyeler katıldı.

pastacılar

Genel Kurulun açılış konuşmasını yapan Başkan Sevimçok Genel Kurula ilgi gösteren üyelere ve misafirlere teşekkür etti. Başkan Sevimçok’un ardından söz alan ve aynı zamanda Genel Kurulun Divan Başkanlığı’nı yapan Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu Genel Başkanı Aykut Yenice ise Başkan Sevimçok’tan övgü dolu sözlerle bahsederek hem Sevimçok’u, hem de pastacı üyelerini gururlandırdı.

Genel Kurulda ayrıca eski yönetim kurulu üyelerinden Nusret Mirza ve Adem Tırlan’a da hizmetlerinden ötürü bir plaket verildi. Tek liste halinde gidilen ve 178 üyenin oy kullandığı seçimde, kullanılan oyların tamamını alan Sevimçok yeniden başkanlığa seçildi. Antalya Pastacılar Esnaf ve Sanatkârlar Odası’nın yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluştu: Mehmet İbrahim Karagin, Mustafa Demir, İbrahim Fidancı, Kerim Üre, Servet Bozdemir ve Ekrem Keskin.

 

 

 

 

 

 YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa