Kapat
“Şifreli kapılar ardında başkanlık olmaz”
“Şifreli kapılar ardında başkanlık olmaz”
Seçimlerden sonra başkanlığa geldiğinde daha sık görüşeceklerini belirten Öner, sorunları vatandaşla beraber çözeceklerini, Kepez’i daha gelişmiş bir bölge haline getirecekleri sözünü verdi. CHP Kepez Belediye Başkan Adayı Erdal Öner, seçim...
12 Mart 2014 12:15
Font1 Font2 Font3 Font4

Seçimlerden sonra başkanlığa geldiğinde daha sık görüşeceklerini belirten Öner, sorunları vatandaşla beraber çözeceklerini, Kepez’i daha gelişmiş bir bölge haline getirecekleri sözünü verdi.

CHP Kepez Belediye Başkan Adayı Erdal Öner, seçim çalışmalarına esnaf ziyaretleriyle devam ediyor. Binlerce kişiyle gerçekleştirilen proje ve meclis üyesi aday toplantısı ardından daha heyecanlı bir şekilde çalışan Öner ve ekibi ev ve site ziyaretleriyle de vatandaşla buluşuyor. Erdal Öner, Sütçüler Mahallesi’nde esnaf ziyaretinde bulundu. Esnafın durumunu yerinde ziyaret eden Öner’e vatandaşın ilgisi ve özlemi vardı.

 

erdal öner, chp kepez3

Erdal Öner’in başkanlığını çok özlediğini belirten esnaf, “5 yıldır buralarda bir başkan göremedik” diye yakındı. Seçimlerden sonra başkanlığa geldiğinde daha sık görüşeceklerini belirten Öner, sorunları vatandaşla beraber çözeceklerini, Kepez’i daha gelişmiş bir bölge haline getirecekleri sözünü verdi.

erdal öner, chp kepez4

20 yıldır aynı mahallede oturuyorum

 

Kuzeyyaka Mahallesi’nde site toplantısıyla programına devam eden Öner, toplantıya yoğun ilgi gösteren katılımcılara, “Aynası iştir kişinin lafa bakılmaz. Şifreli, kapalı kapılar ardında belediye başkanlığı yapılmaz” diyerek seslendi. Belediye başkanlığı yaptığı dönemde vatandaşla hep iç içe olduğunu belirten Öner, “Beni ansızın düğününüzde, mevlidinizde, cenazenizde görebilirsiniz. Bir akşam kapınızı çalar iftar sofranıza misafir olabilirim. Bugüne kadar hep kolay ulaşılabilir bir başkan oldum. 20 yıldır aynı mahallede otururum ve 15 yıldır aynı olan cep telefonuma hep kendim bakarım. Bundan sonrada böyle olacak” dedi.

erdal öner, chp kepez2

‘Kepez 5 yıldır sizi bekliyor’

 

Santral Mahallesi’nde ev ziyaretlerinde bulunan başkan adayı, “Tramvayın Alarko ipoteklerinin çözülmesi ile Santral Mahallesi’nin tapu sorununu çözmek inşallah bize nasip olacak” dedi. Çamlıbel’de de ev ziyaretlerinde bulunan Öner vatandaşın sorunlarını ve yeni dönem için beklentilerini notlarına ekledi. Burada konuşan CHP Kepez Adayı Erdal Öner, “Seçim öncesi verilen tapular gerçekten çok anlamsız. Bu fiyatlara tapu verilemez ve belediye de emlakçı değildir” diyerek 5-10 metre verilen tapuların seçim öncesi ağızlara bal çalmak olduğunu vurguladı. Ziyaretleri esnasında başkanlıktan sonra da halkın içinde rahatça dolaştığını belirten Erdal Öner, “Pahalı villalarda değil, 20 yıldır Kepez’de aynı dairede yaşıyorum. Ardımızda bıraktığımız sevdayı, güzel intibaları bugün hala görüyorum” dedi.  Habibler Mahallesi’ne de ev ziyaretinde bulunan Öner’e vatandaş, “Halk 5 yıldır sizi bekliyor başkanım. Habibler 5 yıldır başkan göremiyor” diye sevgi gösterisinde bulundu.

erdal öner, chp kepez5    erdal öner, chp kepez1YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa