Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
Sinema dünyasını Ece-Efe karşıladı
Sinema dünyasını Ece-Efe karşıladı
EXPO 2016 Antalya’nın maskotları Ece-Efe, 52’nci Uluslararası Antalya Film Festivali’nin gecesinde kırmızı halıda ilgi odağı oldu. Hollywood’un ünlü yıldızlarından Amerikalı oyuncu KathleenTurner ve İngiliz oyuncu JeremyIronsgelecek yıl kapılarını açacak olan...
30 Kasım 2015 16:50
Font1 Font2 Font3 Font4

EXPO 2016 Antalya’nın maskotları Ece-Efe, 52’nci Uluslararası Antalya Film Festivali’nin gecesinde kırmızı halıda ilgi odağı oldu. Hollywood’un ünlü yıldızlarından Amerikalı oyuncu KathleenTurner ve İngiliz oyuncu JeremyIronsgelecek yıl kapılarını açacak olan EXPO 2016’nın maskotlarıyla habercilere poz verdi ve EXPO’ya destek oldu.

Gelecek yıl 23 Nisan’da ‘Çiçek ve çocuk” temasıyla kapılarını açacak olan Türkiye’nin ilk EXPO’su EXPO 2016 Antalya’nın maskotları Ece-Efe, Cam Piramit Kongre Merkezinde düzenlenen 52’nci Uluslararası Antalya Film Festivalinde ilgi odağı oldu. ‘Yaşam Boyu Onur’ ve Yaşam Boyu Başarı’ ödüllerinin dağıtıldığı gecede sanatçıları ve konukları kırmızı halıda karşılayan Ece-Efe onlarla birlikte poz verdi.

ÜNLÜLER SEVİMLİ MASKOTLARLA POZ VERDİ

Amerikalı oyuncu KathleenTurner ve İngiliz oyuncu JeremyIrons, kırmızı halının başında EXPO 2016 standının yanına gelerek Ece- Efe ile birlikte habercilere poz verdi.

JEREMY-IRONS

Aralarında Türk Sineması’nın Sultanı Türkan Şoray, yapımcı ve oyuncu Yağmur Ünal ile şarkıcı Yonca Evcimik’in de bulunduğu birçok sanatçı sevimli maskotlarla kameralara gülümsedi.

YONCA-EVCİMİK

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı ve EXPO 2016 Antalya Ajansı Yönetim Kurulu Üyesi Menderes Türel ve eşi Ebru Türel de maskotlarla poz verdi. Ebru Türel, Efe’nin yanına Başkan Menderes Türel de Ece’nin yanına geçerek fotoğraf çektirdi.

 

ÜNLÜ İSİMLERDEN EXPO 2016’YA ÖVGÜ

Ödül töreni sonrasında gerçekleşen kokteyle katılan oyuncular ise sanal gerçeklik gözlüğüyle bin 121 dönümlük EXPO 2016 Antalya Sergi Alanı’nı 3 boyutlu görme fırsatı buldu.

TÜRKAN-ŞORYA-YAĞMUR-ÜNAL

Türkan Şoray’ın kızı yapımcı-oyuncu Yağmur Ünal “şahane” diyerek EXPO 2016 projesiyle ilgili beğenisini dile getirdi.

Festival Direktörü Elif Dağdeviren ise şunları söyledi:

“Nefis olmuş. Şimdiden heyecanlandım. Şu gösterdikleri bile gerçekten ne kadar iyi ve titiz bir çalışma yapıldığının örneği. Hayırlı olsun”.

Sanal Gerçeklik gözlüğünü uzun süre çıkarmayan ve EXPO 2016 alanını seyreden ünlü tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Tarık Ünlüoğlu ise “Şahane. Çok güzel bir yer. İyi bir tanıtım olmuş. İnşallah daha sık görüşeceğiz. EXPO önemli çok önemli” dedi.

KIRMIZI-HALI KATHLEEN-TURNERYORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa