Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
SİNİR KRİZLERİ GEÇİRDİ
SİNİR KRİZLERİ GEÇİRDİ
ANTALYA’da 6 katlı apartmanın 4’üncü katında bilinmeyen nedenle yangın çıktı. 45 yaşındaki Koray Mihrican, evinin yanışını gözyaşları içinde izledi. Korkutan yangın, saat 13.55 sıralarında Muratpaşa İlçesi, Kızılsaray Mahallesi Mehrican Apartmanı’nın 4’üncü...
19 Haziran 2015 16:11
Font1 Font2 Font3 Font4

ANTALYA’da 6 katlı apartmanın 4’üncü katında bilinmeyen nedenle yangın çıktı. 45 yaşındaki Koray Mihrican, evinin yanışını gözyaşları içinde izledi.

Korkutan yangın, saat 13.55 sıralarında Muratpaşa İlçesi, Kızılsaray Mahallesi Mehrican Apartmanı’nın 4’üncü katında meydana geldi. Koray Mehrican ile 2 oğlunun yaşadığı evin mutfak kısmından duman çıktığını görenler, durumu itfaiye ve polis ekiplerine bildirdi.

Kısa sürede olay yerine gelen polis çevre güvenliği alırken, itfaiye yangını söndürmek için çalışmalara başladı. Binanın yüksek ve sokağın dar olması nedeniyle itfaiyenin güçlükle çalışma yaptığı yangında, evde küçük patlamalar da meydana geldi.

evinin-yanisini-gozyaslariyla-izledi_7560_dhaphoto2

Yangın sırasında evde yalnız olan ve dumandan etkilenen Koray Mehrican, itfaiye ve polis yardımıyla binadan çıkarıldı. Yangın, itfaiyenin 1 saatlik çalışması sonucu söndürüldü.
evinin-yanisini-gozyaslariyla-izledi_7560_dhaphoto8
Evinin yanışı gözyaşları içinde izleyen ve sinir krizi geçiren Koray Mehrican, ambulansla Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne götürüldü. Yangında üst dairelerde de maddi zarar meydana geldi.

evinin-yanisini-gozyaslariyla-izledi_7560_dhaphoto6

evinin-yanisini-gozyaslariyla-izledi_7560_dhaphoto9YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa