Kapat
SOKAKLAR RENKLENDİ
SOKAKLAR RENKLENDİ
Büyükşehir Belediyesi tarafından kent merkezinde canlılık yaratmak ve esnafa hareket kazandırmak adına her yıl düzenlenen ‘Festivalya’ etkinlikleri renkli görüntülerle devam ediyor.   Antalya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi...
28 Ağustos 2013 17:24
Font1 Font2 Font3 Font4

Büyükşehir Belediyesi tarafından kent merkezinde canlılık yaratmak ve esnafa hareket kazandırmak adına her yıl düzenlenen ‘Festivalya’ etkinlikleri renkli görüntülerle devam ediyor.

 

Antalya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı tarafından her yıl gerçekleştirilen ‘Festivalya’ etkinlikleri kent merkezinde yerli ve yabancı turistin ilgi odağı olmaya devam ediyor. Şehir merkezinin canlanmasının yanı sıra, esnafa hareket getirmesi amaçlanan etkinlikler, renkli görüntülere sahne oluyor. Kent merkezinin değişik sokaklarında dans gösterileri, müzik dinletileri, sihirbaz, animasyon ve pandomim gibi etkinlikler başta çocuklar olmak üzere izleyenlere hoş vakit geçiriyor. Esnafta kent merkezinde yaşanan canlılıktan fayda görüyor.

 

Öte yandan bu yıl etkinlikler kapsamında Türk Edebiyatına damga vuran şairler de anılıyor. Orhan Veli, Atilla İlhan, Cemal Süreya, Can Yücel ve Sabahattin Ali gibi şairler, Festivalya kapsamında şiir dinletileri ile anılırken ünlü şair Nazım Hikmet içinde bir etkinlik düzenlenecek.

 

31 Ağustos Cumartesi günü Yat Limanı Anfi Tiyatro’da gerçekleşecek program saat 20.30 da başlayacak.YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa