Kapat
SÖKER: ÇALINMADIK KAPI KALMAYACAK
SÖKER: ÇALINMADIK KAPI KALMAYACAK
Konyaaltı Belediyesi Bağımsız Belediye Başkan Adayı Kamil Söker, seçime 6 gün kala saha çalışmalarına hız verdi. Seçim çalışmalarına başladığı ilk günden bu yana, “Girilmedik ev, tokalaşmadık el kalmayacak.” sloganıyla hareket...
24 Mart 2014 15:50
Font1 Font2 Font3 Font4

Konyaaltı Belediyesi Bağımsız Belediye Başkan Adayı Kamil Söker, seçime 6 gün kala saha çalışmalarına hız verdi.

Seçim çalışmalarına başladığı ilk günden bu yana, “Girilmedik ev, tokalaşmadık el kalmayacak.” sloganıyla hareket eden Kamil Söker, kapı kapı gezerek Konyaaltılılara projelerini anlatıyor.Halkın en büyük özleminin; ulaşılabilir, vatandaşın  sıkıntılarını ve önerilerini rahatça dinleyebilen ve çözüm üreten bir belediye başkanı olduğunu söyleyen Söker, “Biz bu özlemi sona erdireceğiz, bütün Konyaaltılarla Konyaaltı’nı yönteceğiz.” dedi. 

EV3

Kamil Söker mahalle ve kapı kapı çalışmalarında , en önemli projelerinden biri olan ‘mahalle meclisleri’ projesinden bahsetti. Mahalle meclislerinde alınacak kararlarla daha sağlıklı ve doğru hizmetin mahalleliyle buluşacağını belirten Söker, mahalle meclisinde çıkacak olan kararın daha sonra belediye meclisinde onaylanacağını söyledi. Evde bakıma muhtaç yaşlılarımıza, çalışan annelerin  çocuklarına sağlık ve kreş hizmeti vereceğini söyleyen Söker, “Artık Konyaaltı’nın yüzü gülecek!” dedi.

 


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa