Kapat
SÖKER PROJELERİNİ ANLATTI
SÖKER PROJELERİNİ ANLATTI
Konyaaltı Belediyesi Bağımsız Belediye Başkan Adayı Kamil Söker, Bahtılı Mahallesi’nde düzenlediği toplantıda; Konyaaltı turizm projesi, Kadın Dayanışma ve Danışma Evleri, üniversite öğrencilerine yurt projesi ve evde bakıma muhtaç insanlarımız için...
28 Mart 2014 12:20
Font1 Font2 Font3 Font4

Konyaaltı Belediyesi Bağımsız Belediye Başkan Adayı Kamil Söker, Bahtılı Mahallesi’nde düzenlediği toplantıda; Konyaaltı turizm projesi, Kadın Dayanışma ve Danışma Evleri, üniversite öğrencilerine yurt projesi ve evde bakıma muhtaç insanlarımız için sağlık hizmet birimleri projesi gibi, Konyaaltı için önemli  projelerini anlattı. 

Konyaaltı Belediyesi Bağımsız Belediye Başkan Adayı Kamil Söker, seçime sayılı saatler kala çalışmalarına son hızla devam ediyor.

Kamil Söker ve çalışma arkadaşları, gündüz; evlerde, işyerlerinde, sokaklarda, derneklerde, sivil toplum örgütlerinde çalışmalarını sürdürürken; akşamları da mahalle ve site toplantılarına katılıyorlar. Kamil SÖKER, bu dinamikliği ile kamuoyunda mevcut başkana karşı gösterilen tek alternatif oldu.

kamil-söker-bahtılı

Bahtılı Mahallesi’nde, Kamil Söker ve çalışma arkadaşları, katılımın yoğun olduğu bir toplantı gerçekleştirdiler. Konyaaltı’nın Tek Sosyal Demokrat Belediye Başkan Adayı Kamil Söker, toplantıda gündeme dair değerlendirmelerde bulunup, mahalle sakinlerine projelerini anlattı. Görüşmede,   Konyaaltı’ndaki iş istihdamı, ,Konyaaltı turizm projesi, Kadın Dayanışma ve Danışma Evleri, üniversite öğrencilerine yurt projesi ve evde bakıma muhtaç insanlarımız için sağlık hizmet birimleri projesi gibi, Konyaaltı için önemli  projeleri hakkında derinlemesine bilgi verdi.

Konyaaltı’nda işsiz genç ve yoksul aile bırakmayacağını belirten  Kamil Söker, “Bu benim namus sözümdür.” dedi.

Olumlu ve verimli geçen toplantıda,mahalle sakinleri; mevcut yönetimden rahatsızlıklarını dile getirdiler ve yeni bir ses için Kamil Söker’e desteklerini bildirdiler. Kamil Söker toplantının sonunda, Bahtılı Mahallesi’nden alkışlarla uğurlandı.YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa