Kapat
SÖZEN’E EŞİNDEN BÜYÜK DESTEK
SÖZEN’E EŞİNDEN BÜYÜK DESTEK
Manavgat Belediye Başkanı ve CHP Adayı Şükrü Sözen’in 2014 Yerel Seçimleri sürecinde en büyük destekçisi tıpkı 2009 yerel seçimlerinde olduğu gibi Hatice Sözen ve CHP Manavgat Kadın Kolları üyeleri oldu. Başkan Şükrü...
10 Mart 2014 17:44
Font1 Font2 Font3 Font4

Manavgat Belediye Başkanı ve CHP Adayı Şükrü Sözen’in 2014 Yerel Seçimleri sürecinde en büyük destekçisi tıpkı 2009 yerel seçimlerinde olduğu gibi Hatice Sözen ve CHP Manavgat Kadın Kolları üyeleri oldu.

Başkan Şükrü Sözen ve eşi Hatice Sözen, Manavgat’ın 9 beldesi, 19 mahallesi ve 78 köyünde gece gündüz, yağmur çamur, uzak, yakın demeden canla başla tüm hızlarıyla çalışmaya devam ediyor. Hatice Sözen, bir yandan annelik görevini aksatmadan yürütmeye çalışıyor, bir yandan da sürekli eşinin yanında yer alarak ona destek oluyor. Güler yüzleri, sevimlilikleri ve cana yakınlıkları ile Manavgat halkının sevgisini kazanan Başkan Sözen ve eşi Hatice Sözen, ev ziyaretlerinde de büyük ilgi görüyor.

unnamed

Başkan Sözen ve Hatice Sözen, ziyaretlerde vatandaşlarla birlikte çay içiyor, çocuklarla şakalaşıyor, kadınların dertlerini birlikte dinleyerek yardımcı olmaya çalışıyor. Yerel seçim sürecinde eşinin katkısının büyük olduğunu belirten Başkan Sözen, “2009 yılında da beraberce çıktığımız yolda, çok çalışarak başarıyı elde ettik. Bana bu süreçte de destek veren eşime ve eşimle birlikte emeklerini ve sevgilerini ortaya koyarak çalışan kadın kollarımın tüm üyelerine sonsuz teşekkür ediyorum” dedi.

şükrü sözenYORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa