Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
TANITIM DESTEĞİ
TANITIM DESTEĞİ
Antalya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği tarafından kent alışverişini canlandırmak ve turistleri çarşıya çekmek amacıyla hazırlanan afişler üstgeçit, billboard ve alışveriş poşetlerine işlendi Antalya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (AESOB) tarafından...
19 Ağustos 2013 15:51
Font1 Font2 Font3 Font4

Antalya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği tarafından kent alışverişini canlandırmak ve turistleri çarşıya çekmek amacıyla hazırlanan afişler üstgeçit, billboard ve alışveriş poşetlerine işlendi

Antalya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (AESOB) tarafından şehir merkezindeki alışverişi canlandırarak turistleri çarşı esnaflarıyla buluşturmak amacıyla Türkçe, İngilizce ve Rusça olmak üzere 3 farklı dilde hazırlanan afişler otobüslerden sonra şimdi de şehir merkezindeki üstgeçitler, billboardlar ve alışveriş için kullanılan poşet ve torbalarda turistlerle buluşuyor. 
 
İlk etapta kent içi ulaşımını sağlayan otobüslerden yerli yabancı pek çok kimsenin rahatlıkla görebileceği önemli noktalarda tur yapan 50 adet otobüse giydirilen afişlerin şimdi de şehrin en önemli noktalarındaki üst geçitlerde ve billboardlarda sergilendiğini söyleyen AESOB Başkanı Abdullah Sevimçok,  25 bin adet poşet çanta hazırlattırıldığını ve hazırlanan bu alışveriş poşetlerinin esnafa dağıtılarak turistlerin yaptığı alışverişlerde kullanılacağını söyledi.
 
HERYERDE TANITIM
Antalya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Abdullah Sevimçok, “Kent esnafıyla yerli ve yabancı turistlerimizi buluşturmak ve çarşılarımızın hareketlenmesini sağlamak amacıyla Türkçe, İngilizce ve Rusça dillerinde olmak üzere güzel bir afiş hazırlatmış ve hazırlattığımız bu afişleri de ilk etapta bu şehrin yollarını baştan aşağı kat eden 50 adet otobüsümüze giydirmiştik.
 
Şimdide aynı afişleri bu seferde şehrin kilit noktalarında bulunan üstgeçitlere astık. Şehrin muhtelif yerlerindeki billboardlarda da aynı reklamı devam ettiriyoruz.  Ayrıca 25 bin adet poşet çantada hazırlattık ve bu alışveriş poşetlerini de esnafımıza dağıtarak turistlerin yaptıkları alışverişlerde esnaflarımızın bu alışveriş poşetlerini kullanmalarını istiyoruz.
 
Tüm bu yaptığımız çalışmaları turistlerin yoğunlukta olduğu Kemer ve Alanya gibi diğer ilçelerimizde de sürdürüyoruz. Gayemiz hem şehir merkezini hareketlendirerek turisti çarşıya çekmek hem de esnaflarımıza destek olmak” dedi.
 
ÜÇ FARKLI DİLDE SLOGAN
AESOB tarafından hazırlanıp bastırılarak otobüs, üstgeçit, billboard ve alışveriş poşetlerinde kullanılan bu çalışmalarda “Antalya’yı yaşadınız mı?” ve “Bu şehri yaşamadan dönmeyin…” gibi sloganlar Türkçe, İngilizce ve Rusça olarak yazıyor ve turistler hem kültürümüzü tanımak, hem alışveriş yapmak, hem de özel lezzetlerimizi tatmak adına şehir merkezine davet ediliyor.


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa