Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
TERÖRE KARŞI SARI ÖFKE
TERÖRE KARŞI SARI ÖFKE
Antalya Şoförler ve Otomobilciler odası öncülüğünde, Taksiciler, Minibüsçüler, Kamyoncular ve Nakliyeciler Esnaf Odası üyeleri ülkede artan terör olaylarına araç konvoyu ile tepki gösterdi. Konvoya yaklaşık bin araç katıldı. Antalya Şoförler...
9 Eylül 2015 17:43
Font1 Font2 Font3 Font4

Antalya Şoförler ve Otomobilciler odası öncülüğünde, Taksiciler, Minibüsçüler, Kamyoncular ve Nakliyeciler Esnaf Odası üyeleri ülkede artan terör olaylarına araç konvoyu ile tepki gösterdi. Konvoya yaklaşık bin araç katıldı.

Antalya Şoförler ve Otomobilciler odası öncülüğünde, Taksiciler, Minibüsçüler, Kamyoncular ve Nakliyeciler odasına kayıtlı taksi şoförleri Türk bayrağı astıkları araçlarıyla Antalya Şoförler ve Otomobilciler Odası önünde toplandı. Burada şehitler için dua okunduktan sonra Oda Başkanı Mehmet Ali alkan, seslerini daha iyi duyurmak amacıyla böyle bir eylem düzenlediklerini söyledi.

resim-2

Artan terör olayları nedeniyle şehitlerin üzüntüsünün yürekleri dağladığını dile getiren Antalya Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mehmet Ali Alkan, “Terör ve terörizme tepki gösteriyoruz. Bütün şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyoruz. Biz onların yanında yoktuk ama onlar bizim için şehit oldular. Yanlarında olduğumuzu hissettirmek için buradayız. Her Mehmetçik 20 yaşında doğar, biz 20 yaşındayız Türkiye Cumhuriyeti 20 yaşında hiçbir zaman yaşlanmaz. Ben 46 yaşındayım, bugün çağırsalar seve seve askere giderim. Yaşanılan durumlar acı verici ve yürekleri dağlamaktadır. Yüreğimiz yanıyor” diye konuştu.

resim-3

Açıklamanın ardından, taksi şoförlerinin araçlarından oluşan konvoy, kent merkezine doğru hareket etti. Konvoy ilk olarak Antalya Şoförler Odası önünde toplanan şoförler Dumlupınar Bulvarı, Antalyaspor Kavşağı, Atatürk Bulvarı ve Akdeniz Bulvarı istikametinde şehir turu attı. Korna çalarak ilerleyen sürücülere, cadde üzerindeki esnaf ve vatandaşlar da destek vererek terörü lanetledi.

 

Etiketler: AntalyasYORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa