Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
TERS EVİN ÖZEL ZİYARETÇİLERİ
TERS EVİN ÖZEL ZİYARETÇİLERİ
Muratpaşa Belediyesi Adalya Vakfı, Engelsiz Kafe’deki programlara devam eden engelli çocukları, Ters Ev’e götürdü. Engelli çocukların ailelerinden bağımsız hareket edebilmelerini sağlamak için gezide onlara sadece 3 öğretmen eşlik etti.  ...
28 Temmuz 2016 20:51
Font1 Font2 Font3 Font4

Muratpaşa Belediyesi Adalya Vakfı, Engelsiz Kafe’deki programlara devam eden engelli çocukları, Ters Ev’e götürdü. Engelli çocukların ailelerinden bağımsız hareket edebilmelerini sağlamak için gezide onlara sadece 3 öğretmen eşlik etti.

 

Engelli bireylerin sosyalleşip, yaşama aktif olarak katılımını ve becerilerinin gelişimini sağlamak amacıyla özel eğitim programları düzenleyen Muratpaşa Belediyesi, geziler de gerçekleştiriyor. Muratpaşa Belediyesi Adalya Vakfı Engelsiz Kafe’deki eğitim programlarına devam eden 15 engelli çocuk, 3 öğretmen eşliğinde; Kundu  bölgesindeki Türkiye’nin ilk Ters Evi’ni ziyaret etti. Çocuklar, Ters Ev’de neşeli dakikalar yaşadı.

TERSEV20

Yüreklerdeki engelleri kaldırmak

Muratpaşa Belediyesi Adalya Vakfı Engelsiz Kafe’de düzenlenen eğitim programlarına katılan çocuklar için özel etkinlikler de düzenlediklerini belirten yetkililer; “Büyük grupları, ailelerinden bağımsız hareket etmelerini sağlayabilmek için sadece öğretmenlerimiz eşliğinde bu tür etkinliklere dahil ediyoruz. Eğitim ve özel gezi programlarımızda, yüreklerdeki engelleri kaldırmak için de düzenliyoruz” diye konuştu.

TERSEV20 TERSEV19 TERSEV4YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa