Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
TÖRENLE İSTİFA EDECEK
TÖRENLE İSTİFA EDECEK
Düşürülen Rus pilotun ailesine ev vereceğini açıklamasıyla gündeme gelen Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, ihracı beklemeden partisinden istifa edeceğini açıkladı. Milliyetçi Hareket Partisi”nden istifa edeceği tarih ve saati facebook hesabı...
3 Temmuz 2016 23:32
Font1 Font2 Font3 Font4
Düşürülen Rus pilotun ailesine ev vereceğini açıklamasıyla gündeme gelen Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, ihracı beklemeden partisinden istifa edeceğini açıkladı.
Milliyetçi Hareket Partisi”nden istifa edeceği tarih ve saati facebook hesabı üzerinden duyuran Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, tüm Kemerlileri de seçim ofisine davet etti.
Gül mesajında şunları kaydetti:
Değerli hemşehrilerim;
Yarın (04.07.2016) saat 11:00’de Çınarlı Kavşak’ta bulunan Seçim Ofisimizde Milliyetçi Hareket Partisi’nden istifa etmek için dilekçelerimizi yazmak üzere buluşacağız. Son yaşanan süreçten sonra bizimle birlikte istifa kararı alan tüm yol arkadaşlarımı ve bizlere destek vermek isteyen tüm dostlarımızı seçim ofisimize bekliyorum.
Saygılarımla.
 mustafal gül istifa

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Rusya’dan özür dilemesiyle başlayan barış sürecinde, düşürülen Rus pilotun ailesine ev vereceğini açıklayan Kemer’in MHP’li Belediye Başkanı Mustafa Gül, “Ben defalarca parti Genel Merkezi’ne gittim. Turizmin içinde bulunduğu krizle ilgili raporlar sundum. Ama hiç birşey yapmadılar. Benim Rus pilotun ailesine ev verme kararım, Kemer’in kamuoyuyla, esnafıyla, STK’sıyla alınmış bir karardır. Ama bunu bazıları anlamak istemiyor ama biz, Kemer adına doğru olanı yaptık” dedi.

Gül, Bahçeli’nin ne yapmaya çalıştığına anlam veremediğini de belirterek, “Yerini korumaktan başka birşey düşünmüyor” diye konuştu.

Gül, Bahçeli’nin ne yapmaya çalıştığına anlam veremediğini de belirterek, “Yerini korumaktan başka birşey düşünmüyor” diye konuştu.YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa