Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
TÜM PARTİLER BULUŞACAK
TÜM PARTİLER BULUŞACAK
DEMOKRASİ ŞEHRİ ANTALYADA, DEMOKRASİ ŞÖLENİ YAŞANACAK Demokrasi nöbetlerinin simgelerinden bir tanesi olan Antalya Cumhuriyet Meydanı’nda yarın akşam demokrasi şöleni yaşanacak. Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından organize edilen gecede, ünlü sanatçılar ve sunucular...
25 Temmuz 2016 16:16
Font1 Font2 Font3 Font4

DEMOKRASİ ŞEHRİ ANTALYADA, DEMOKRASİ ŞÖLENİ YAŞANACAK

Demokrasi nöbetlerinin simgelerinden bir tanesi olan Antalya Cumhuriyet Meydanı’nda yarın akşam demokrasi şöleni yaşanacak. Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından organize edilen gecede, ünlü sanatçılar ve sunucular Antalyalılar ile buluşacak, demokrasi nöbetine eşlik edecek.

Darbecilere ve ihanet çetelerine karşı dik duruşun simgesel mekanı olan Antalya Cumhuriyet Meydanı, muhteşem bir geceye hazırlanıyor. 15 Temmuz’dan bu yana her akşam on binleri ağırlayan Cumhuriyet Meydanı’nda, demokrasi şöleni yaşanacak. 26 Temmuz Salı akşamı gerçekleştirilecek şölene ünlü sanatçılar, sunucular katılacak. Şölende tüm siyasi partilerin temsilcileri de yer alacak.

ÜNLÜLER DEMOKRASİ İÇİN MEYDANDA

Gezegen Mehmet, Vatan Şaşmaz, Ece Erken, Hopdedik Ayhan, Afrikalı Ali, Adem Metan ve Ersin Düzen’in sunuculuğunu yaptığı gecede, ünlü sanatçılar Antalyalılarla birlikte demokrasi nöbetinde yer alacak. Hande Yener, Mustafa Ceceli, Bengü, Yavuz Bingöl, Murat Dalkılıç, Alişan, Nihat Doğan, Kutsi, Berkay, Berdan Mardini, Sefa Doğanay, Doğuş, Ahmet Selçuk İlkan, İntizar, Cengiz Kurtoğlu, Serkan Kaya, Berksan, Davut Güloğlu ve Altay Antalyalılarla birlikte sabaha kadar en güzel şarkılarını seslendirecek.

DEMOKRASİ-ŞÖLENİ-02

TÜM ANTALYALILAR DAVETLİ

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, demokrasi nöbetinin, demokrasi şölenine dönüşeceği geceye tüm Antalyalıları davet etti. Geceye tüm siyasi parti temsilcilerinin katılacağını kaydeden Türel, demokrasinin temellerinin atıldığı ve tüm dünyaya yayıldığı kent olan Antalya’nın binlerce yıldır demokrasinin beşiği olduğunu ifade etti. Antalyalıların kriz dönemlerinde her zaman demokrasiden yana tavır aldığını dile getiren Türel, bunun 15 Temmuz ihanet gecesinde de değişmediğini belirtti. Türel on binlerce Antalyalının meydanları bir an olsun terk etmeden ülkesine, vatanına sahip çıktığını kaydetti.YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa