Kapat
TURGAY GENÇ İDDİALI
TURGAY GENÇ İDDİALI
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Döşemealtı Belediye Başkan Adayı Mimar Turgay Genç seçim çalışmaları nedeniyle sarf ettiği performans bölge halkı tarafından da takdirle karşılanıyor.   Günün neredeyse 20 saatini seçim çalışmalarıyla...
5 Mart 2014 12:05
Font1 Font2 Font3 Font4

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Döşemealtı Belediye Başkan Adayı Mimar Turgay Genç seçim çalışmaları nedeniyle sarf ettiği performans bölge halkı tarafından da takdirle karşılanıyor.

 

Günün neredeyse 20 saatini seçim çalışmalarıyla geçiren Turgay Genç’in arzulu ve istekli görüntüsü, taraflı tarafsız her kesiminde dikkatini çekiyor. Gündüzleri ayrı gece görüşmeleri ayrı devam eden Genç, bir toplantıdan diğerine koşturuyor.

IMG_0060

Çalmadık kapı, ulaşmadık hiç kimsenin kalmaması için büyük gayret sarf eden Turgay Genç, önce hac vazifesini yerine getiren büyüklerini ziyaret edip ellerini öptü daha sonra da gece geç saatlere kadar kendisini bekleyen Camili ve Karavelili hemşehrileriyle buluştu.

 

Camili Köyü Kahvehanesinde ki yüzlerce hemşehrisiyle buluşan Genç, “Gecenin bir vakti sıcak evinizden ve rahatınızdan fedakarlık yaparak üstelik de dışarıda ki şiddetli yağmura aldırış etmeden beni ve partili arkadaşlarımı ağırladığınız için sizlere şükranlarımı sunuyorum. İlçemizin gerçek sahibi olan sizlere en iyi hizmeti getirmek ve hak ettiğiniz yaşam kalitesine ulaştırmak partimin ve benim esas amacımızdır” dedi.

IMG_0038 IMG_0049

Daha sonra Karaveliler’e geçen Turgay Genç, burada da halkın yoğun ilgisiyle karşılandı. Genç, “Mevcut başkan tarafından Döşemealtı’nın kaynakları birer birer talan edildi. Sıra Karavelilere, Ekşili’ye, Dağbeli’ne, Camili’ye, Bademağacı’na ve diğer kırsal alanlarımıza gelmiştir. Bu hukuksuzluğa, düzensizliğe ve hırsızlığa müsaade etmeyeceğinize yürekten inanıyorum. Sizlerin bir evladı olarak aranızda bulunuyor ve Döşemealtı’nın geleceği için bizleri tercih edeceğinize inanıyorum” diye konuştu.

IMG_0010

Sabah saatlerinde ise; Yeşilbayır Mahallesi’ne geçen Turgay Genç’e Meclis Üyesi Adayları ve Kadın Kolları destek verdi. Büyük-küçük ayırım yapmadan tüm vatandaşlarla buluşan Genç, unutulan ve adeta kaderine terk edilen Yeşilbayır’ı üvey evlat gibi görenlerin 30 Mart seçimlerinde gerekli cevabı alacağını söyledi. Turgay Genç ve beraberindekileri bağrına basan Yeşilbayır halkı “Biz tercihimizi yaptık, yanınızdayız” mesajı verdiler.

IMG_0007YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa