Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
Türkiye Şampiyonu Antalya’dan
Türkiye Şampiyonu Antalya’dan
Türkiye Ralli Şampiyonası Sınıf N 2015 yılı şampiyonu sezonun son yarışı olan İstanbul Rallisi sonrasında belli oldu. Zorlu rakipleri geride bırakan Ankutsan Rally Team, Sınıf N kategorisinde Türkiye Şampiyonluğunu Antalya’ya...
24 Kasım 2015 16:04
Font1 Font2 Font3 Font4

Türkiye Ralli Şampiyonası Sınıf N 2015 yılı şampiyonu sezonun son yarışı olan İstanbul Rallisi sonrasında belli oldu. Zorlu rakipleri geride bırakan Ankutsan Rally Team, Sınıf N kategorisinde Türkiye Şampiyonluğunu Antalya’ya getirdi.

Türkiye Ralli Şampiyonası’nın son ayağı olan İstanbul Rallisi 14 – 15 Kasım 2015 tarihlerinde İstanbul Anadolu yakasında gerçekleşti.

Zorlu bir mücadeleye sahne olan yarış sonucunda birçok sınıf ve kategori şampiyonluğu bulunan Ankutsan Rally Team ekibinin pilotu Mustafa Çakal ve copilot Mehmet Köleoğlu, Türkiye Ralli Şampiyonası Sınıf N kategorisinde şampiyonluğunu ilan etti. 7 yarışın 2’sini birincilikle 5’ini de dereceyle tamamlayan Antalya Rally Team, büyük bir başarıya imza attılar.

ralli

Mıtsubishi Lancer EVO IX model ralli otomobili ile yarışan Mustafa Çakal ve Mehmet Köleoğlu ikilisi büyük bir başarı göstererek, İstanbul Rallisi’nin ardından Türkiye Şampiyonluğunu Antalya’ya taşıdılar.

Ankutsan ekibinin iş hayatındaki hızlı, hırslı, azimli ve başarılı temposu Türkiye Ralli Şampiyonası’na da taşınıp kazanılan önemli şampiyonlukla taçlanmış oldu.

ralli2YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa