Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
Tütüncü’den bayram ziyaretleri
Tütüncü’den bayram ziyaretleri
Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü, 6 kurban kesim noktasını denetledi, vatandaşlarla bayramlaştı. Kepez Belediyesi Başkanı Hakan Tütüncü, 6 kurban kesim noktasını hem denetledi, hem de hemşerileriyle bayramlaştı. Bürokratları ile birlikte ilk...
24 Eylül 2015 16:57
Font1 Font2 Font3 Font4

Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü, 6 kurban kesim noktasını denetledi, vatandaşlarla bayramlaştı.

Kepez Belediyesi Başkanı Hakan Tütüncü, 6 kurban kesim noktasını hem denetledi, hem de hemşerileriyle bayramlaştı. Bürokratları ile birlikte ilk olarak Zafer Mahallesi’ndeki kapalı pazar alanına giden Başkan Tütüncü, Zabıta Müdürü Ali Arslan’dan bilgi aldı. Ardından vatandaşlarla selamlaşan Tütüncü, belediye olarak bir hizmet eksikliği yaşanıp yaşanmadığını sordu. Çocuklara da çikolata dağıtan Tütüncü, karşılaştığı her yaştan ve kesimden olan hemşerilerinin gönlünü aldı.

Tutuncu-kurban-kesim-yerlerini-denetledi_3

Güzel bir bayram geçiriyoruz

Vatandaşların herhangi bir ihtiyacı olup olmadığını yoklarken bir yandan da bayramlaşmış olduklarını belirten Tütüncü, “Güzel bir bayram havasını teneffüs ediyoruz. En yoğun kesim noktamız olan Zafer Mahallesi’ndeki kurban kesim noktamız, son derece hijyenik ve vatandaşlarımızın ihtiyacına talep verecek düzeyde. Herkesin birbiriyle bayramlaştığı, paylaştığı güzel bir ortam var burada.” dedi.

Tutuncu-kurban-kesim-yerlerini-denetledi_1

Tek tek ziyaret etti

Zafer Mahallesi’ndeki noktada isteyen vatandaşlara ücretsiz kurban kesimi hizmeti de sunduklarını açıklayan Tütüncü, toplam 6 noktada ise zabıta, temizlik ve kurban kesme kolaylığı gibi hizmetler sunduklarını söyledi. Tütüncü, yaklaşık 300 küçükbaş, 100 kadar da büyükbaş kurbanlığın ücretsiz kesildiği Zafer Mahallesi’nden sonra, Yenidoğan, Teomanpaşa, TOKİ, Varsak Karşıyaka ile Varsak’taki Perşembe pazarı alanını ziyaret etti.

Şehitlerimizi andı

Tütüncü bayram mesajı olarak; “Tüm İslam aleminin ve Antalyalıların bayramını kutluyorum. İnşallah çok güzel günlere yürüyeceğimiz günlerin başlangıcında oluruz. Bayramda özellikle şehitlerimizi de anıyorum. Şehitlerimizin mekanı cennet olsun diliyorum. Ülkemize aydınlık yarınlar diliyorum.”YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa