Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
Tütüncü Ramazan’da gönülleri birleştiriyor
Tütüncü Ramazan’da gönülleri birleştiriyor
Tütüncü Ramazan’da gönülleri birleştiriyor Ramazan’ın birleştirici iklimini yaşatan çeşitli faaliyetler düzenleyen Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü, sürekli yanında olduğu hemşehrilerinin gönüllerini kazanıyor. Kepez Belediyesi Başkanı Hakan Tütüncü, Ramazan’ın birleştirici iklimini yaşatan...
1 Haziran 2017 10:59
Font1 Font2 Font3 Font4

Tütüncü Ramazan’da gönülleri birleştiriyor

Ramazan’ın birleştirici iklimini yaşatan çeşitli faaliyetler düzenleyen Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü, sürekli yanında olduğu hemşehrilerinin gönüllerini kazanıyor.

Kepez Belediyesi Başkanı Hakan Tütüncü, Ramazan’ın birleştirici iklimini yaşatan birçok faaliyetinde bizzat yer alarak hemşehrilerinin gönüllerini kazanıyor.

Her Ramazan güne 2 mahallede ev ve işyeri ziyareti yaparak başlayan Başkan Tütüncü, ardından 2 mahalledeki iftar sofralarında vatandaşlar ile birlikte oruç açıyor, sofra duasına eşlik ediyor. Ardından her akşam ve teravih namazlarını farklı camilerde kılan Tütüncü, buralarda da farklı vatandaşlarla birlikte olma şansı yakalıyor. Gecenin sonunda cami avlusunda Ramazan şerbeti dağıtan Tütüncü, vatandaşların kendisinden ve belediyesinden beklentilerini bire bir öğreniyor.

 

Hemşehrilerine hal hatır sordu

Tütüncü’nün Ramazan programında en güzel fotoğraflar, çat kapı yapılan ya da muhtarların gösterdiği dezavantajlı insanların yaşadığı ev ziyaretlerinde ortaya çıkıyor. Büyüklerin ellerinden öpen, çocuklar ile el sıkışan Tütüncü’nün gösterdiği samimiyet, Kepezliler tarafından hemen karşılık buluyor. Son ev ziyaretlerini Yavuz Selim ile Erenköy Mahallesi’nde gerçekleştiren Tütüncü, “Ramazan demek paylaşmak, gönüllerde iz bırakmaktır. Biz de heşehrilerimizin gönüllerini aldık, hatırlarını sorduk.” dedi.YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa