Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
TÜTÜNCÜ’DEN GECE DENETİMİ
TÜTÜNCÜ’DEN GECE DENETİMİ
TÜTÜNCÜ’DEN GECE DENETİMİ Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü, Türkiye’nin ilk akıllı hastanesi olan Kepez Devlet Hastanesi’nin civarındaki yolların asfaltlanması çalışmasını saat 23.15’de denetledi. Kepez hizmette gece gündüz demeden çalışıyor. Kepez Belediyesi...
19 Mart 2017 13:19
Font1 Font2 Font3 Font4

TÜTÜNCÜ’DEN GECE DENETİMİ

Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü, Türkiye’nin ilk akıllı hastanesi olan Kepez Devlet Hastanesi’nin civarındaki yolların asfaltlanması çalışmasını saat 23.15’de denetledi. Kepez hizmette gece gündüz demeden çalışıyor.

Kepez Belediyesi Başkanı Hakan Tütüncü, Türkiye’nin ilk akıllı hastanesi olan Kepez Devlet Hastanesi’nin etrafındaki caddelerin asfaltlanması çalışmasını saat 23.15’de bizzat denetledi.

İlçesinin bir an önce modernleşmesi için günde ortalama 18 saat mesai çalışan Başkan Tütüncü, hastane etrafında yapımı tamamlanan Güneş Caddesi’nin asfaltlanması, asfaltlanan Ömer Halisdemir Caddesi, otopark ve acil servis girişi yapımı çalışmasını yerinde inceledi.

Tebrikleri kabul etti

Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin çalışmasını incelerken mahalle sakinleri ve esnaflarının teşekkürlerini kabul eden Tütüncü, hatıra fotoğrafı çektirmek isteyenleri de geri çevirmedi.

Herkesin dinlendiği bu saatlerde Kepez Belediyesi ekiplerinin çalıştığını anlatan Tütüncü, “Hemşerilerimiz her şeyin en iyisine layıklar. Geceyi gündüze katarak ekip çalışmasıyla daha güzel hizmetler sunacağız. Daha yapacak çok işimiz var. Bu saatte çok daha keyifli işler yapılabilir, ama biz mesaimizin başındayız. Çalışmak isteyene gün 24 saat.” dedi.

Belediye çalıştıkça bölge değerleniyor

Türkiye’nin ilk akıllı hastanesini kazandırarak bölgenin 20 yıllık özlemini giderdiklerini belirten Tütüncü, şimdi de hastanenin bağlantı yollarını genişleterek, yeni yollar açarak, otoparklar oluşturarak, mahalleyi modernize ettiklerini söyledi. Kamu yatırımları ile birlikte özel sağlık ve eğitim kurumlarıyla da bölgenin cazibe merkezi halini almasına değinen Tütüncü, “Biz bu hastanenin imar ve mülkiyet sorunlarını çözerek bu adımı atmasaydık, bölgemizin modernizasyonu bu kadar hızlı olmayabilirdi. Burada bu hastane yapılmasaydı ne bu kadar geniş ve güzel yollar, ne bu değerli binalar, ne de buradaki hareketlilik olacaktı. Belediyemiz çalıştıkça bölgemizin değeri de artıyor.” diye konuştuYORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa