Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
Tütüncü’den gençlere tavsiyeler
Tütüncü’den gençlere tavsiyeler
AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları’nın düzenlediği toplantıda konuşan Kepez Belediyesi Başkanı Hakan Tütüncü, sosyal medyanın doğru ve etkili kullanılması gerektiğini vurguladı.   AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Tanıtım...
22 Eylül 2015 14:42
Font1 Font2 Font3 Font4

AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları’nın düzenlediği toplantıda konuşan Kepez Belediyesi Başkanı Hakan Tütüncü, sosyal medyanın doğru ve etkili kullanılması gerektiğini vurguladı.

 

AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Tanıtım ve Medya Başkanlığı Eğitim ve İstişare Toplantısı’na katılan Kepez Belediyesi Başkanı Hakan Tütüncü, genç partililere sosyal medyayı doğru kullanmayı tavsiye etti. Belek Titanik Otel’de 2 gün süren toplantıya, medya ve tanıtımdan sorumlu gençlik kolları başkan yardımcıları katıldı. Toplantının açılış konuşmasını yapan Başkan Tütüncü, AK Parti hükümetinin ve belediyelerinin yaptığı hizmetleri yeterince sosyal medyadan tanıtılamadığını vurguladı.

 

Doğru olarak yer almalıyız

Günümüzde insanların algılarını sosyal medya üzerinden geçekleştirdiğinin altını çizen Tütüncü, artık eskisi gibi haber kanallarının ya da yerel gazetelerin çok etkisi kalmadığını söyledi. Kendisi konuşma yaparken salondaki 100 kişinin 50’sinin elindeki telefonlardan sosyal medyaya bakmasına işaret eden Tütüncü, “Bu artık modern dünyanın getirdiği bir netice. O halde, burada nasıl doğru olarak yer almamız gerekiyorsa bunu tespit etmemiz gerekiyor. Hareketimiz, davamız açısından o çalışmaları en iyi şekilde ortaya koymalıyız.” dedi.

Tutuncuden-genclere-tavsiyeler_3

Hizmetlerimizi anlatamıyoruz

 

Partililerin sosyal medyayı doğru kullanamadığını dile getiren Tütüncü, genç partililere şöyle konuştu; “İktidar partisinin gençlik kolları olarak, bizim anlayışımızda üslubumuz, sosyal medyada amiyane bir sohbeti- atışmayı sürdürmek değil, kendimizi ve geçmişte yaptığımız başarılı çalışmaları anlatmak olmalı. O kadar çok hizmet yapıyoruz, Antalya’da birçok hizmet ortaya koymuşuz. Ama bizim arkadaşlarımızın sosyal medya çalışmalarında bunları yeterince göremiyorum.”

Tutuncuden-genclere-tavsiyeler_4

 

 

 YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa