Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
Tütüncü’den Go-kart testi
Tütüncü’den Go-kart testi
Antalya’nın yeni cazibe merkezi olacak olan Kepez Park Orman inşaatını gezen Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü, tamamlanan go-kart alanını test etti.   Antalyalıların yeni buluşma noktası olması planlanan Kepez Park Orman...
30 Haziran 2016 22:33
Font1 Font2 Font3 Font4

Antalya’nın yeni cazibe merkezi olacak olan Kepez Park Orman inşaatını gezen Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü, tamamlanan go-kart alanını test etti.

 

Antalyalıların yeni buluşma noktası olması planlanan Kepez Park Orman inşaatını ziyaret eden Kepez Belediyesi Başkanı Hakan Tütüncü, tamamlanmış olan go-kart pistini test etti.
Kepez’de yapılan büyük yatırımların inşaatlarını teftişe çıkan Başka Tütüncü, Çelebi Sultan Mehmed Camii, Mimar Sinan Kongre ve Fuar Merkezine gitti. Sonrasında da her yaşa hitap edecek eğlence ve dinlence alanlarının yer alacağı Kepez Park Orman’a giden Başkan Tütüncü, go-kart pistinde 4 tur attı. Her seferinde hızını arttıran Tütüncü, pisti çok beğendiğini ifade etti.

 

Temmuz sonu açılması planlanıyor

 

Kepez Varyantı çıkışında yer alan ve Orman Genel Müdürlüğü’nün belediyeye 29 yıllığına tahsis ettiği ormanlık alan, 228 bin m2 büyüklüğünde. Yap-işlet-devret modeliyle özel bir şirkete devredilen tesisin yapım maliyeti, yaklaşık 10 milyon lira. Temmuz ayı sonunda açılması hedeflenen alandaki tüm çalışmaları yerinde gören Tütüncü, çok hızlı çalışan inşaatçıları tebrik etti.

Tutuncuden-Go-kart-testi_6

Dağ kızağı ve zipline de olacak

 

Hem Antalyalılara hem de yerli ve yabancı turistlere hitap edecek tesiste, dağ kızağı, zipline, çeşitli çocuk oyun alanları, kır bahçesi, at binme alanları gibi birçok seçenek yer alıyor. Ayrıca tesis içindeki dev havuzlar ve şelale, önündeki ana arterden geçen herkesçe görülebilecek.

 

 YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa