Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
Tütüncü’nün öğrenci sevgisi
Tütüncü’nün öğrenci sevgisi
Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü, bu kez de ziyaret ettiği Hüseyin Ak Ortaokulu’na bilişim sınıfı sözü verdi.   Yakın markaja aldığı eğitim camiasına sunduğu olanaklar ve öğrencilere duyduğu sevgisini birçok kez...
11 Aralık 2015 15:29
Font1 Font2 Font3 Font4

Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü, bu kez de ziyaret ettiği Hüseyin Ak Ortaokulu’na bilişim sınıfı sözü verdi.

 

Yakın markaja aldığı eğitim camiasına sunduğu olanaklar ve öğrencilere duyduğu sevgisini birçok kez gösteren Kepez Belediyesi Başkanı Hakan Tütüncü, bu kez de ziyaret ettiği Hüseyin Ak Ortaokulu’na bilişim sınıfı sözü verdi. Daha önce de geldiği okul öğrencilerinin oluşturduğu sevgi çemberinin içinde kalan Tütüncü, öğretmenler odasına gitmekte güçlük çekti.

 

Özgüveni yüksek nesil yetiştirelim

 

Tütüncü’yü ağırlayan öğretmenler, bugüne kadar okullarına gösterilen ilgiden dolayı duydukları memnuniyeti ifade etti. Özgüveni eksik bir nesil olarak yetiştirildiklerini anlatan Tütüncü de, öğretmenlerden, Türkiye’nin geleceği olan çocukları özgüveni yüksek şekilde yetiştirmelerini istedi.

Tutuncunun-ogrenci-sevgisi_5

Öğretmenlerin yardımcısı bizleriz

 

Çocukların büyük hayaller kurmalarını ve bu hayallerini gerçekleştirmeleri yolunda ilerlemelerinde öğretmenlerin yardımcı olması gerektiğine işaret eden Tütüncü, “Çocukların kurdukları hayalleri gerçekleştirmede, önce öğretmenlere iş düşüyor. Sonrasında öğretmenlerin yardımcısı olarak da bizlere iş düşüyor.” dedi. Hedefine ulaşmakta kararlı bir öğretmen ile yaşadığı bir anısını paylaşan Tütüncü, çocukların başarılı bir geleceğe ulaşmalarında kendisine düşen görevleri yapmaya çalıştığını hatırlattı.

 

Ders çalışma koşuluyla bilgisayar

 

Öğretmenlerle sohbetin ardından sınıfları gezen Tütüncü, öğrencilerle toplu ve bire bir görüşme fırsatı buldu. Kimi öğrenciler Tütüncü’den kaykay pisti, kimi öğrenciler de futbol sahası istedi. Bir bilişim sınıfı kurma sözü veren Tütüncü de, öğrencilerden, her zamankinden iki kat daha fazla derslerine çalışmalarını istedi.

 YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa