Kapat
Akdeniz Havadis
Akdeniz Havadis
ULUSLAR ARASI SERGİ
ULUSLAR ARASI SERGİ
ANTALYA’nın Kaş İlçesi’nde bu yıl ikincisi düzenlenen ‘Orcholiday Uluslararası Sanat Çalıştayı Sanat Sergisi’ açıldı. Kaş Çınarlar Beach’te düzenlenen çalıştay 9- 17 Mayıs tarihleri arasında yapıldı. Sanat Danışmanı Özer Ulukaya’nın koordinatörlüğünde...
17 Mayıs 2015 18:31
Font1 Font2 Font3 Font4

ANTALYA’nın Kaş İlçesi’nde bu yıl ikincisi düzenlenen ‘Orcholiday Uluslararası Sanat Çalıştayı Sanat Sergisi’ açıldı.

Kaş Çınarlar Beach’te düzenlenen çalıştay 9- 17 Mayıs tarihleri arasında yapıldı. Sanat Danışmanı Özer Ulukaya’nın koordinatörlüğünde düzenlenen çalıştaya 17 sanatçı katıldı. Sanatçılar çalıştay boyunca yağlı boya ve akrilik tekniklerinde 2’şer tablo yaparken, sanatçı Mustafa Oktay ise 2 heykel yaptı.

Sanatçıların yaptığı tablolardan oluşan sergi törenle açıldı. Açılışa yerli ve yabancı sanatseverlerle sanatçılar da katıldı. Çalıştaya katılan sanatçılar ayrıca Düşler Akademisi Kaş gönüllüleriyle önümüzdeki günlerde ortak bir projede bir araya gelmeye karar verdi.

Sanat Danışmanı Özer Ulukaya, “Kaş dünyaca ünlü bir turizm merkezi. Turizm yalnızca kum, güneş, deniz değil. Turizm ancak sanatla anlamlı hale gelir. Kaş’ta 2 yıldır düzenlediğimiz çalıştaylarla turizme sanat öğesini katmaya çalışıyoruz” dedi.

 YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa