Kapat
UYSAL İÇİN GÜÇBİRLİĞİ
UYSAL İÇİN GÜÇBİRLİĞİ
Kentin sivil toplum örgütlerinden destek sözü olan Uysal, Antalya Ticaret Borsası (ATB) ve Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Antalya Şubesi’nde elektrik mühendisleri ile projelerini paylaştı. Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Muratpaşa Belediye...
27 Şubat 2014 16:49
Font1 Font2 Font3 Font4

Kentin sivil toplum örgütlerinden destek sözü olan Uysal, Antalya Ticaret Borsası (ATB) ve Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Antalya Şubesi’nde elektrik mühendisleri ile projelerini paylaştı.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Muratpaşa Belediye Başkan adayı Ümit Uysal seçim çalışmalarında hız kesmiyor. Antalya’daki sivil toplum örgütleri ile bir araya gelen Uysal, İnşaat Mühendisleri Odası (İMO)’nun toplantısının ardından Güç Birliği platformunda kentin sivil gücü olan dernek yöneticileri ile buluştu. Güç Birliği üyeleri Uysal’a tam destek sözü verdi.

GÜÇBİRLİĞİ’NDEN TAM DESTEK

CHP’nin deneyimli ismi seçim çalışmalarını yoğun bir tempo ile sürdürüyor. Kentin tüm güç odakları ile bir araya gelen Uysal, gönüllü sivil toplum kuruluşları güçbirliği platformunun konuğu oldu. Platform Sözcüsü Canan Tungar, “Antalya’nın yakından tanıdığı bir isim olan Ümit Uysal’ın CHP Muratapaşa Belediye Başkan adayı olmasını memnuniyetle karşıladık” dedi.

atb emo ziyaret (2)

ORTAK AKLI KULLANACAĞIZ

ATB Başkanı Ali Çandır, iş dünyasıyla barışık yerel yönetimler görmek istediklerini ifade ederek, “Kentin trafik sorunu, tarım toprakları sorunu, toplu işyerleri sorunu tüm başlıkları adaylarımızla paylaşıyoruz. Ben yaptım oldu mantığı son bulsun isteğimiz budur” dedi. Çandır’la fikir alışverişinde bulunan Uysal ise belediye başkanlarının kentlinin her an ulaşılabilmesi gerektiğine değinerek, ortak akılla hareket edeceklerini söyledi.

FİKİR KUMBARASI OLACAK

Kentin enerji sorunlarını Başkan adayı Ümit Uysal’a aktaran Elektrik Mühendisleri Oda Başkanı İlhan Metin ise, “Adayımızı odamızda görmekten mutluyuz. Birçok projemiz var isteğimiz her zaman fikir işbirliği içinde olmak” dedi. Uysal ise, Antalya’nın yetişmiş ve birikimli insan gücü olan meslek odalarını çok önemsediğine vurgu yaparak Muratpaşa Belediyesi’ni bir fikir kumbarası haline getirmeyi hedeflediklerinin altını çizdi.

 YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa